به دنبال انتشار اخباری در مورد گشایش در وضعیت محصورین، پیگیری‌ها حاکی از آن است که تغییری در وضعیت حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی ایجاد نشده است. به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، طی روزهای گذشته با انتشار اخباری اعلام شد که تغییراتی در وضعیت حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی، مهندس میرحسین موسوی و […]

به دنبال انتشار اخباری در مورد گشایش در وضعیت محصورین، پیگیری‌ها حاکی از آن است که تغییری در وضعیت حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی ایجاد نشده است.
به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، طی روزهای گذشته با انتشار اخباری اعلام شد که تغییراتی در وضعیت حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی، مهندس میرحسین موسوی و دکتر زهرا رهنورد ایجاد شده و از برخی محدودیت‌های آنان کاسته شده است که نرگس موسوی، دختر میرحسین موسوی در توئیتی این تغییرات را درمورد پدر و مادر خود تایید کرد.
انتشار این اخبار گرچه با واکنش مثبت افکار عمومی روبه رو شد، اما پیگیری خبرنگار اعتمادملی از نزدیکان مهدی کروبی حاکی از آن است که هیچ تغییری در وضعیت دبیرکل حزب اعتمادملی ایجاد نشده و وضعیت ایشان همانند ماه‌های قبل است.
برپایه این اطلاعات، گرچه گمانه‌زنی‌هایی در مورد کاهش محدودیت مهدی کروبی منتشر شده است، اما وی همچنان اجازه خروج از منزل را نداشته و به جز یکی دو نفر افراد خاص که در ماه‌های اخیر با او دیدار کرده‌اند، تنها امکان دیدار با همسر و خانواده خود را داشته است.
علی‌رغم آنکه بیش از هفت سال از حصر مهدی کروبی دبیرکل حزب اعتمادملی می‌گذرد، اما خبرها حاکی از آن است که وضعیت روحی و سلامتی وی مناسب و مطلوب است.

 

پایان پیام