سید حسین میراحمدی، دبير حزب اعتماد ملی منطقه گلستان با تاكید بر اینكه رعایت و آموزش حقوق شهروندی و نظارت بر اجرای قانون از اهداف مهم حزب اعتماد ملی است، گفت: احزاب موظفند حقوق شهروندی را به مردم آموزش دهند؛ مردمی كه به حقوقشان آگاه باشند، كشور را به سوی توسعه سوق می‌دهند.

به گزارش خبرنگار سایت رسمی حزب اعتماد ملی، سیدحسین میراحمدی در مراسم راه‌اندازی دفتر جدید حزب اعتماد ملی استان گلستان كه با حضور الیاس حضرتی قائم مقام حزب، اسماعیل گرامی مقدم، سخنگو، حسن كریمیان رئیس كمیته مناطق، مهران فرجی عضو شورای مركزی و همچنین اعضای حزب اعتماد ملی استان گلستان برگزار شد، اظهار كرد: علاقمندیم كه بتوانیم همگی با پیوستگی بیشتر و همراهی و همدلی، در راستای اهداف حزب حركت كنیم. هرچه ما فعالتر باشیم و هرچه فعالیت‌های مدنی بیشتر شود، خير و بركتش برای مردم است. مردم حس می‌كنند حداقل گروه‌هایی هستند كه حقوقشان را پیگیری می‌كنند.

او با بیان اینكه احزاب باید رابط میان حاكمیت و مردم باشند، افزود: یكی از اهداف ما در حزب رعایت و آموزش حقوق شهروندی و نظارت بر اجرای قانون است. جناب كروبی دبیركل حزب، چه وقتی در قدرت بود و چه وقتی خارج از قدرت بود برای حقوق مردم رایزنی می‌كرد؛ از حقوق همه مردم و همه اقوام دفاع می‌كرد و هر كه مشكلی داشت كروبی پیگیری می‌كرد تا مشكل را حل كند.

میراحمدی تاكید كرد: تلاش می‌كنیم در راستای رفع تبعیض‌های اقتصادی و سیاسی و برای دستیابی به عدالت قدم برداریم و برنامه‌ریزی كنیم.

انتهای پیام