عضو سابق شورای مرکزی حزب اعتمادملی با انتقاد از سخنان و اقدامات اخیر رسول منتجب نیا، چنین رفتارهایی را اشتباه توصیف کرد.

اسماعیل دوستی عضو سابق شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با انتقاد از اظهارات رسول منتجب‌نیا درمورد شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان گفت:حرف‌های منتجب‌نیا را قبول ندارم، او اشتباه می‌کند.

وی ادامه داد: احزاب در ایران به حدی قوی نیستند که مردم را به پای صندوق‌های رای بکشاند اما برخی نیروهای سیاسی به اندازه ده حزب روی مردم تاثیرگذار هستند.

دوستی درباره دلایل جدایی طیف موسوم به منتجب نیا از حزب اعتمادملی اظهار کرد: دلیل اختلافات حزب اعتماد ملی شورای عالی نبود، در حزب دو فکر وجود داشت، معتقدم شورای عالی به صورت مطلق دلیل اختلافات در حزب نیست.ما باید با یک دیگر کنار می آمدیم و شورای عالی میان ما اختلاف ایجاد نکرد.

عضو حزب اعتماد ملی با اشاره به تلاش‌های منتجب نیا مبنی بر تشکیل حزب جدید اظهار کرد: معتقدم منتجب نیا و برخی از دوستان نباید حزب تشکیل دهند،ما باید منتظر بمانیم تا کنگره بعدی انشالله در حزب حضور پیدا کنیم، اگر دوستان موفق شدند به آنان خسته نباشید می‌گویم در غیر این صورت به حزب برمی‌گردیم چرا باید حزب جدید تشکیل دهیم؟ ما هم چنان معتقد به حزب اعتماد ملی می‌مانیم و آرزو داریم که این حزب هر روز موفق تر از دیروز در جامعه جلوه کند.

دوستی در پایان تصریح کرد: با توجه به برگزاری کنگره حزب اعتماد ملی و انتخاب شورای مرکزی جدید ما نباید اختلافات را را افزایش دهیم، بلکه باید منتظر آینده حزب و دبیرکل آن باشیم.

پایان پیام

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان