شماری از اعضای حزب اعتمادملی در استان تهران ضمن اعلام برائت از اقدامات اخیر تعدادی از اعضای این حزب در استان تهران تاکید کردند که مجمع عمومی حزب اعتمادملی در تاریخ ششم مهرماه شرکت خواهند کرد. به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، اعضای حزب اعتمادملی استان تهران در پایان جلسه روز گذشته خود برضرروت حضور […]

شماری از اعضای حزب اعتمادملی در استان تهران ضمن اعلام برائت از اقدامات اخیر تعدادی از اعضای این حزب در استان تهران تاکید کردند که مجمع عمومی حزب اعتمادملی در تاریخ ششم مهرماه شرکت خواهند کرد.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، اعضای حزب اعتمادملی استان تهران در پایان جلسه روز گذشته خود برضرروت حضور در مجمع عمومی حزب اعتمادملی تاکید کرده و از رفتارها و اقدامات تعداد انگشت شماری از اعضای این حزب در جدایی از حزب اعتمادملی و تشکیل حزبی جدید اعلام برائت کردند.

در صورتجلسه پایانی این جلسه موارد زیر مورد توافق اکثریت اعضای حاضر در نشست قرار گرفت:


جلسه شورای حزب اعتمادملی تهران به دنبال استعفای تعدادی از اعضای محترم سابق در تاریخ دوم مهرماه باحضور امضاکنندگان زیر تشکیل شد و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ شد:

۱_ با توجه به اینکه ۹ نفر از اعضای ۲۱ نفره شورای تهران استعفای خود را اعلام داشته اند ضمن موافقت با استعفای آن عزیزان، مقرر شد در اسرع وقت براساس مقررات حزبی اعضای علی البدل جایگزین شده و فعالیت شورا با جدیت ادامه یابد.

۲_باعنایت به اینکه کنگره حزب در تاریخ ششم مهرماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد و فصل جدیدی از حرکت حزبی با تکیه بر آراء اعضای فعال شروع می‌شود، مصوب شد اعضای شورای تهران فعالانه در این امر خطیر مشارکت کرده و در کنگره حضور یابند.

۳_اعضای حاضر از تلاش‌های مجدانه هم حزبی های سابق خود به ویژه حجه الاسلام و المسلمین رسول منتجب نیا رئیس سابق حزب اعتمادملی تهران تهران تقدیر و تشکر به عمل آورده و برای ایشان و سایر همراهان ،در فعالیت اصلاح طلبانه در قالب تشکل جدید آرزوی موفقیت دارند.

در پایان این صورتجلسه اسامی آقایان کرم بشارت، محسن ذبیحی، رضا ولدبیگی، سید یونس آبسالان، فیروز محمودی، محمدعلی پرستاری، ناصر قاضی زاده، عبدالحسین هزارخانی، علی حیدری نجات، روح الله ارجمندی و عبدالرضا قلاوند به ثبت رسیده است.

 

پایان پیام