نایب رییس شورای شهر تهران، شأن وکیل بسیار بالاست و نباید به وکالت به مثابه شغل نگاه کرد. به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، سیدابراهیم امینی در آیین نکوداشت استاد بهمن کشاورز، رئیس سابق اتحادیه سراسر کانون‌های وکلای دادگستری بهمن کشاورز را یکی از نمادهای جامعه وکالت دانست و با اشاره به تجمع جمع زیادی […]

نایب رییس شورای شهر تهران، شأن وکیل بسیار بالاست و نباید به وکالت به مثابه شغل نگاه کرد.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، سیدابراهیم امینی در آیین نکوداشت استاد بهمن کشاورز، رئیس سابق اتحادیه سراسر کانون‌های وکلای دادگستری بهمن کشاورز را یکی از نمادهای جامعه وکالت دانست و با اشاره به تجمع جمع زیادی از علاقه‌مندان استاد بهمن کشاورز در سالن فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی گفت: توقع داشتم این برنامه در سالن برج میلاد برگزار شود.

وی افزود: طبیعتا انتظار از جامعه حقوقی این است که پرچمدار عدالت و آزادی در جامعه باشند، ‌شأن وکیل بسیار بالاست و نباید به وکالت به مثابه شغل نگاه کرد.

امینی با بیان اینکه وکلا باید تلاش کنند اعتماد مردم را جلب کنند و نماد بارز این ویژگی در بهمن کشاورز وجود دارد، گفت: تلاش در جهت توسعه اخلاق حرفه‌ای اگر در علم و دانش نباشد جایگاه و برتری را به جامعه نمی‌دهد.

وی بیان کرد: باید تلاش کنیم وکلای جوان را با اخلاق حرفه‌ای آشنا کنیم تا ضمن انجام وظیفه خطیر وکالت، اعتماد عمومی را جلب کنند.

نایب‌رئیس شورای شهر که میزبان بخشی از مراسم بود؛ در تقدیر از زحمات حقوقی بهمن کشاورز، واقع‌بین بودن، اظهارنظر کارشناسی و حرفه‌ای عمل کردن کشاورز را از عواملی دانست که باعث شده است وی تبدیل به برند وکالت شود.

نایب‌رئیس شورای شهر تهران در ادامه با تأکید بر لزوم گسترش این روحیه در میان وکلای کشور ابراز امیدواری کرد جامعه بتواند از توان آقای کشاورز بیشتر استفاده کند.

انتهای پیام