رییس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی حزب اعتماد ملی و رییس پیشین شاخه جوانان و دانشجویان این حزب گفت که جایگاه حزب اعتمادملی در شورایعالی سیاستگذاری شایسته این حزب نیست. به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، حجت نظری در نشست هم‌اندیشی شاخه‌جوانان حزب اعتمادملی گفت: خیلی خوشحالم که مجددا شاخه جوانان اعتماد ملی فعال شده است. […]

رییس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی حزب اعتماد ملی و رییس پیشین شاخه جوانان و دانشجویان این حزب گفت که جایگاه حزب اعتمادملی در شورایعالی سیاستگذاری شایسته این حزب نیست.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، حجت نظری در نشست هم‌اندیشی شاخه‌جوانان حزب اعتمادملی گفت: خیلی خوشحالم که مجددا شاخه جوانان اعتماد ملی فعال شده است. متاسفانه در مقطعی حزب و به طور ویژه شاخه جوانان فعال نبود و این انفعال، خسارت‌هایی را برای همه ما به بار آورد که امیدوارم و مطمئنم از امروز به بعد، رویه متفاوتی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه شاخه جوانان و دانشجویان از قدیم از بقیه ارکان فعال‌تر بوده و به عنوان موتور محرک حزب نقش‌آفرینی کرده و دلیل آن انرژی و انگیزه جوانی است، اظهار داشت: اگر شاخه جوانات فعالیت خود را مجددا با قوت از سرگیرد، این موضوع می‌تواند فارغ از موتور محرک اعتماد ملی، در ترمیم شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان نیز جایگاه حزب که به طور شایسته دیده نشده، لحاظ شود.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: به نظر می‌رسد دو جریان در توافقی نانوشته سعی دارند با مهندسی در ترکیب شورایعالی، جایگاه خود را تثبیت کنند. ما بنا نداریم در رابطه با این مطلب منفعل باشیم و قطعا اقدام شایسته را انجام خواهیم داد. اگر در شاخه جوانان فعال‌تر باشیم و موتور محرک حزب روشن باشد، کاری می‌کنیم که کسی نتواند فرزندان کروبی را نادیده بگیرد.

نظری با بیان اینکه در دور جدید که مسئولیت برعهده مازیار بالایی است، معتقدم یک خانه تکانی اساسی در شاخه جوانان است، تصریح کرد: باید از ظرفیت جوانان در باقی ارکان حزب استفاده کنیم و در شاخه، از توان اعضای جدیدتر بهره‌مند شویم تا خون تازه‌ای به شریان‌های حزب وارد شود. معتقدم امروز نوجوانان جامعه مطالبات متفاوتی با نوجوانان زمان ما دارد. اگر نتوانیم نسبت به مطالبات جامعه جوان‌تر درست تصمیم‌گیری کنیم، با چالش جدی مواجه خواهیم بود که امیدوارم در اعتماد ملی با این چالش روبرو نشویم و بتوانیم باهم اتفاقات بزرگی در کشور رغم بزنیم.

وی ادامه داد: این نشست زمینه خوبی برای کنگره ششم مهرماه است. باید همه در کنار هم تلاش کنیم تا ما، فرزندان شیخ مهدی کروبی، رو سفید از این آزمون بیرون بیاییم.

 

پایان پیام