در جلسه دیدار قائم مقام حزب اعتمادملی با اعضای این حزب در استان البرز برخی از اعضای این حزب به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود و نیز مشکلات مردم در استان البرز کردند.

 

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، حسن کریمیان، عضو شورای مرکزی و رئیس کمیته مناطق حزب اعتماد ملی در این جلسه تاکید کرد که حزب اعتماد ملی استان البرز باید برای کمیته‌ها و دفاتر و شاخه‌ها برنامه‌ریزی و جذب نیرو کند و تا سه ماه دیگر گزارش عملکرد بدهد. انتظارات ما بالاست و تا چند ماه آینده باید استان البرز چند صد نیروی پرتوان جذب کرده باشد و شاخه حوانان و بانوان را هم فعالتر کند.

در ادمه این جلسه پورکریمی دبیر حزب اعتماد ملی آخرین وضعیت حزب در البرز را تشریح کرد.

همچنین مهندس بیگی، دکتر نجفی، اسلام مفتح، پوردهقان، عبدالهی، بهادران، شفیع صدری، محمد دوستی، بلقدر و محسنی از اعضای حزب اعتماد ملی استان البرز به بیان نقطه نظرات خود درباره وضعیت شورای شهر و شهرداری کرج، مسایل روز کشور و شرایط احزاب در استان پرداختند و تاکید کردند که انتظار اصلاح‌طلبان در استان چه از دولت و به‌ویژه از شورای شهر و شهرداری کرج برآورده نشده و اتفاقات شورای شهر باعث شرمندگی اصلاح‌طلبان شده است.

حضرتی در ادامه تاکید کرد که اعتماد ملی و احزاب اصلاح‌طلب استان در این رابطه موضع بگیرند و مسایل را با مردم ‌مطرح کنند تا از اشتباهات و خرابکاری‌هایی که در شورای شهر می‌شود آسیب بیشتری نبینند. این مسئله باید زودتر جمع شود که مردم از این خطاها ضربه نخورند.

بی‌درایتی و ناجوانمردی در بستن لیست امید شورای شهر کرج

همچین اسلام مفتح نیز با اشاره به بی‌درایتی در بستن لیست امید برای شورای شهر کرج و رفتارهای ناجوانمردانه گفت که نتیجه آن لیست همین شورایی شد که ممکن است منحل هم بشود و به همین دلیل ما برای انتخابات بعدی کار سنگینی خواهیم داشت.

حجت‌الاسلام شفیع صدری نیز به نبود انسجام و همدلی بین اصلاح‌طلبان استان البرز اشاره کرد و اینکه باید تلاش کنیم که این انسجام برگردد. او افزود: ما نیاز به وحدت داریم. الان زبان ما کند شده و مردم ناراضی هستند. نکته دیکر اینکه ما نمی‌‌خواهیم در سیاست خارجی تجدید نظر کنیم؟ این سیاست ما را به کجا می‌برد؟

پایان پیام