اعتماد ملی: جلسه شورای مرکزی حزب اعتمادملی استان گلستان، پس از برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شب گذشته با حضور اعضای شورا، برگزار شد. به گزارش روابط عمومی حزب اعتمادملی استان گلستان در این جلسه، سیدحسین میراحمدی، رئیس اعتمادملی استان، انتخاب سه نماینده ترکمن را یکی از ویژگی های این دوره از انتخابات […]

اعتماد ملی: جلسه شورای مرکزی حزب اعتمادملی استان گلستان، پس از برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شب گذشته با حضور اعضای شورا، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حزب اعتمادملی استان گلستان در این جلسه، سیدحسین میراحمدی، رئیس اعتمادملی استان، انتخاب سه نماینده ترکمن را یکی از ویژگی های این دوره از انتخابات عنوان کرد و گفت: انتخابات مجلس به تحکیم دموکراسی در کشور کمک کرد، مردم در انتخابات به این نتیجه رسیدند که با رای خود می توانند تغییر ایجاد کنند.

نایب رئیس حزب اعتمادملی استان گلستان نیز در این جلسه گفت: این حزب، جزو احزاب اعتدالگراست و مانند برخی از گروه های سیاسی، تندروی نمی کند.
محمدحسین علی اصغری با اشاره به دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: با تمام شدن انتخابات، رقابت ها هم پایان یافتند و اکنون باید در فضای همدلی و رفاقت با یکدیگر کار کنیم.

او با بیان اینکه توجه به جوانان و بانوان در صدر برنامه های حزب اعتمادملی قرار دارد، جوانگرایی را یکی از دستورکارهای جدی این حزب دانست و تاکید کرد: ترمیم تشکیلات، مورد توجه حزب است و شاخه های جوانان و بانوان هم باید همچون گذشته، نسبت به جذب نیرو اقدام کنند.
عضو شورای راهبردی اصلاح طلبان استان گلستان با انتقاد از مدیریت استان تاکید کرد: استان گلستان به مدیریت ورزیده نیاز دارد تا بتواند موانع توسعه را از سر راه بردارد.

علی اصغری با اشاره به دیدار احزاب و فعالان سیاسی استان گلستان با دکتر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، خاطرنشان کرد: با وجود مخالفت هایی که برخی از افراد داشتند، این نشست برگزار شد و ما به طور شفاف، دیدگاه های خود را در زمینه های مختلف به ویژه درباره مدیریت استان مطرح کردیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع انتخاب رئیس مجلس دهم گفت: با توجه به گرایش مردم به لیست امید که مورد حمایت اصلاح طلبان بود و همچنین، رای اول دکتر عارف در تهران، بدنه جامعه خواهان تغییر در مدیریت مجلس هستند.
علی اصغری تاکید کرد: دولت برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ باید به احزاب اصلاح طلب که حامیان اصلی آن هستند، توجه داشته باشد.

همچنین علی کلاتی، رئیس حزب اعتمادملی شهرستان گرگان نیز در این جلسه گفت: شورای راهبردی اصلاح طلبان در این دوره از انتخابات، عملکرد خوبی داشت به گونه ای که در استان گلستان از مجموع هفت نماینده جدید، چهار نفر در لیست امید بودند.
مهدی فریدن فر، مسئول روابط عمومی حزب اعتمادملی استان گلستان، نیز در این جلسه گفت: حزب اعتمادملی برای توسعه نفوذ خود، همچون گذشته، باید به بازسازی تشکیلاتی و جذب افراد جدید اقدام کند.

ابوذر پورادیب، رئیس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی استان گلستان، نیز در این جلسه، گزارشی از نشست سراسری جوانان اعتمادملی که فروردین ماه امسال با حضور قائم مقام دبیرکل و اعضای کمیته سیاسی حزب در تهران برگزار شد، ارائه کرد.

همچنین، سید روح الله قاضوی، نایب رئیس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتمادملی گلستان، گزارشی از وضعیت حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه، ارائه داد.