اعتماد ملی: حزب اعتماد ملی استان بوشهر به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه ای را صادر کرد. متن بیانیه به شرح زیر است: بیانیه حزب اعتمادملی استان بوشهر به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن بسمه تعالی يَأَيهَُّا الَّذِينَ ءَامَنُواْ مَن يَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتىِ اللَّهُ بِقَوْمٍ يحُِبهُُّمْ وَ يحُِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلىَ الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلىَ الْكَافِرِينَ […]

اعتماد ملی: حزب اعتماد ملی استان بوشهر به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانیه ای را صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بیانیه حزب اعتمادملی استان بوشهر به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن

بسمه تعالی

يَأَيهَُّا الَّذِينَ ءَامَنُواْ مَن يَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِينِهِ فَسَوْفَ يَأْتىِ اللَّهُ بِقَوْمٍ يحُِبهُُّمْ وَ يحُِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلىَ الْمُؤْمِنِينَ أَعِزَّةٍ عَلىَ الْكَافِرِينَ يجَُاهِدُونَ فىِ سَبِيلِ اللَّهِ وَ لَا يخََافُونَ لَوْمَةَ لَائمٍ ذَالِكَ فَضْلُ اللَّهِ يُؤْتِيهِ مَن يَشَاءُ وَ اللَّهُ وَاسِعٌ عَلِيم‏ . المائده / ۵۴ .
اى كسانى كه ايمان آورده‏ ايد ، هر كس از شما از دين خود برگردد ، به زودى خدا گروهى [ديگر] را می آورد كه آنان را دوست می دارد و آنان [نيز] او را دوست دارند . [اينان‏] با مؤمنان ، فروتن ، [و] بر كافران سرفرازند . در راه خدا جهاد می ‏كنند و از سرزنش هيچ ملامت گرى نمی ‏ترسند . اين فضل خداست . آن را به هر كه بخواهد می دهد ، و خدا گشايشگر داناست .

۳۷ سال پیش ملت آزادی خواه ایران حلاوت پیگیری مطالبات جمعی خویش را در چنین روزی با به ثمر رساندن انقلاب اسلامی چشیدند.
از همان سال ملت مطالبه گر ایران در سالروز آن پیروزی بزرگ نه صرفا برای گرامی داشت این حماسه مردمی که همچنین برای یادآوری آرمان های اصیلی که برای آن خون ها دادند گرد هم جمع شده و آن آرمانها را که شعارهای انقلاب متبلور شده است را فریاد میزنند.
مهمترین شعار انقلابیون استقلال آزادی جمهوری اسلامی بود.
استقلال نه به معنای قطع رابطه با سایر کشورها که به معنای استقلال در تصمیم گیری های سیاسی بود.
و آزادی نه صرفا آزادی در رای دادن که پیش از انقلاب نیز وجود داشت که به معنای آزادی در رای آوردن و انتخاب شدن و توانایی تغییر از طریق صندوق آرا بود.
از طرف دیگر مردم از نبود آزادی سیاسی و عقیدتی و انبوه زندان ها و حصرها به تنگ آمده بودند و این مطالبه را فریاد میزدند به امید آنکه پس از دوران حکومت شتمشاهی شاهد رویدادهای تلخ این چنینی نباشیم.
از طرف دیگر جمهوری و مردم سالاری به معنای آنکه همه مردم با هم برابر باشد و کوچکترین فرد جامعه بتواند مطالبات خویش از بالاترین مقامات را بدون لکنت زبان بیان کند، مردم خود صلاح خویش را تشخیص دهند و هیچ ستاد و ارگان دیگری خود را بالاتر از نظر مردم نداند.
از اسلام مردم بی شک خواهان زندگی در فضای اسلامی و خواستار نفوذ اسلام در قلب و جان ملت ایران بودند نه صرفا فشاری برای رعابت ظواهر
از این رو حزب اعتمادملی استان بوشهر از آحاد ملت فهیم دعوت می نماید با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن و سردادن آرمان های اصیل انقلاب بار دیگر آنها را مطالبه کنیم و به یاد داشته باشیم که نیل به آرمان های اصیل انقلاب پس از ۳۷سال نه سقف خواسته های امت انقلابی که کف خواسته های آنهاست. از این رو با حضور پرشکوه در راهپیایی ۲۲ بهمن همچنین شرکت در دو انتخابات مهم در اسفندماه گام مهمی در پیشبرد مطالبات خویش و همچنین تعیین سرنوشت خود برداریم.