حسین کروبی، عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی گفت: افراد که به لحاظ سوابق قابل قیاس با پدرم نیستند چگونه به خود اجازه می دهند به شخصیت مجاهدی مانند آقای کروبی که بسیاری از صدر تا ذیلِ مسئولین جمهوری اسلامی این سطح از سابقه مبارزاتی و نزدیکی او را به امام نداشتند، برچسب محارب بزنند؟

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، حسین کروبی در واکنش به اظهارات اخیر دبیر کل حزب موتلفه درباره حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتمادملی و هجمه به وزارت کشور به دلیل تأیید کنگره حزب اعتماد ملی، گفت: در ابتدا لازم است تاکید کنم که بنیانگذاران حزب موتلفه انقلابیون خوش نامی مانند شهید عراقی، شهید بخارایی، شهید امانی و مرحوم عسگر اولادی بودند که توانستند خدمات ارزشمندی در جهت پیش برد انقلاب داشته باشند.

وی با ابراز تاسف شدید از موضع گیری اخیر افزود: برخی افراد که به لحاظ سوابق قابل قیاس با پدرم نیستند چگونه به خود اجازه می دهند به شخصیت مجاهدی مانند آقای کروبی که بسیاری از صدر تا ذیلِ مسئولین جمهوری اسلامی این سطح از سابقه مبارزاتی و نزدیکی او را به امام نداشتند، برچسب محارب بزنند؟

عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی با ابراز این عقیده که شاید برخی چون خطابِ این فرمایش امام را که فرمود «شما توانایی اداره یک نانوایی را هم ندارید» به خود می گیرند، گفت: بنابر این در پی انتقام از یاران اولیه و مخلص انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه این افراد از جایگاه خود در جامعه آگاه هستند، گفت: اینها کسانی هستند که در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ بیانیه می دهند و از کاندیدای اختصاصی خودشان جناب مهندس میرسلیم می خواهند به نفع آقای رئیسی کنار رود که البته آقای میرسلیم شخصیت خود را حفظ کرد و علی رغم فشار دوستانش حاضر به کناره گیری نشد.

پایان پیام

  • منبع خبر : جماران