سید ابراهیم امینی، نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی با صدور پیامی از حضور و ابراز همدردی مردم و مسئولان در مراسم ترحیم خواهرش تشکر و قدردانی کرد.


به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، در پیام سید ابراهیم امینی، عضو شورای شهر تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی آمده است:

«امروز نه آغاز و نه انجام جهان است

ای بس غم و شادی که پس پرده نهان است»

  

به‌نام آرامش‌ بخش دلها

 

اکنون که دست تقدیر و مشیت الهی چنین رقم خورد که در روزهای سرد زمستانی داغدار از دست دادن خواهر عزیزم باشم، خدای را شاکرم و خشنود از اینکه همراهی و همدلی مردم و مسئولین عزیز گرمابخش دلهایمان شد و موجبات دلگرمی و قوت قلب اینجانب و سایر بستگان و داغداران آن مرحومه را فراهم آورد و تحمل این رنج را بر ما هموار ساخت.

 

بر خود واجب می‌دانم تا به حکم ادب و حق‌شناسی از تک‌تک عزیزانی که در این مدت با قبول زحمت در مراسم تشییع، خاکسپاری و ترحیم آن مرحومه حضور پیدا کردند و یا از هر طریق ممکن از جمله ارسال پیام تسلیت، تماس‌های تلفنی و… مراتب همدردی خود را ابراز داشتند، خاضعانه و از صمیم قلب تشکر و قدردانی کنم.

ضمن آرزوی سعادت و بهروزی برای همه عزیزان از خداوند منان توفیق خدمت به مردم و جبران گوشه‌ای از زحمات و الطاف شما عزیزان را مسألت دارم.

 

با احترام

سید ابراهیم امینی

یکشنبه پنجم اسفندماه ۱۳۹۷