روزنامه ایران نوشت:با حضور سرافراز در سازمان شیشه‌ای «جام جم»، برخی مدیران نزدیک به سعید جلیلی، در مدیریت‌های کلیدی قرار گرفتند و تیم رسانه ای احمدی نژاد نیز اداره روزنامه «جام جم» را در دست گرفت. به گزارش اعتماد ملی اگر چه برخی از مخالفان توافق هسته‌ای نیز بعد از نامه مهم رهبری اعلام مخالفت را کنار […]

روزنامه ایران نوشت:با حضور سرافراز در سازمان شیشه‌ای «جام جم»، برخی مدیران نزدیک به سعید جلیلی، در مدیریت‌های کلیدی قرار گرفتند و تیم رسانه ای احمدی نژاد نیز اداره روزنامه «جام جم» را در دست گرفت.

به گزارش اعتماد ملی اگر چه برخی از مخالفان توافق هسته‌ای نیز بعد از نامه مهم رهبری اعلام مخالفت را کنار گذاشته و بر همگرایی برای اجرای بهتر توافق هسته‌ای تأکید دارند، اما فراگیرترین رسانه کشور همچنان بر طبل بدبینی و سیاه‌نمایی «برجام» می‌کوبد و می‌کوشد ثابت کند آنچه در «وین» حاصل شده، هیچ دستاوردی برای ملت نخواهد داشت. این رویه، اعتراض و انتقاد برخی نمایندگان مجلس را به دنبال داشته است. شماری از بهارستانی‌ها در گفت‌وگو با «ایران» تأکید کردند صدا و سیما باید تجدید نظری اساسی در رویکرد خود نسبت به توافق هسته‌ای داشته باشد و به جای یأس‌افکنی ناروا و متکی بر ادعاها، دنبال ایجاد نشاط و بازتاب دادن واقعیات «برجام» به جامعه باشد.