اسماعیل گرامی‌مقدم، سخنگو و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی جزئیات برگزاری سومین جلسه شورای مرکزی سوم این حزب را تشریح کرد.

اسماعیل گرامی مقدم در گفت وگو با سایت رسمی حزب اعتمادملی، با اشاره به برگزاری این جلسه گفت: سومین جلسه شورای مرکزی حزب اعتمادملی با حضور اکثریت اعضا صبح امروز کار خود را آغاز کرد و در ابتدا چهار نفر از اعضای حزب در نطق پیش از دستور خود به بیان تحلیل‌ها و دیدگاه‌های خود در مورد آخرین وضعیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور پرداخته و گزارشی از اقدامات خود در کمیته ها و دفاتر حزب را تشریح کردند.

وی افزود: در ابتدا جتاب آقای یوسف بسنجیده، عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی در نطق پیش از دستور خود به سفر رییس جمهوری به استان گلستان اشاره کرد و به تشریح گزارش این سفر پرداخت. این عضو حزب اعتمادملی از وضعیت اقتصادی استان گلستان ابراز نگرانی کرده و خواستار بهره مندی بیشتر از ظرفیت اقوام در این استان شد، چرا که به گفته بسنجیده ۴۰ درصد جمعیت استان گلستان ترکمن هستند اما، ۲۴ درصد مدیران ترکمن هستند.

سخنگوی حزب اعتمادملی اضافه کرد: در ادامه آقای سید رحیم ابواالحسنی، رییس دفتر سیاسی حزب اعتمادملی نیز به تشریح ضرورت‌های فعالیت حزبی در کشور پرداخت و تاکید کرد که عبور موفق از دنیای سیاست نیازمند خلاقیت و عقلانیت و قدرت است و ابراز امیدواری کرد که همه اصلاح‌طلبان در راستای منافع ملت و حل مشکلات مردم اقدام کنند. همچنین رییس دفتر سیاسی حزب اعتمادملی تاکید کرد که باید تحلیل صحیح از اوضاع اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور ارائه شود و برنامه توسعه کشور در ابعاد مختلف و بر اساس هویت حزب اعتمادملی تدوین شود.

گرامی مقدم با بیان اینکه محمد جلیلیان، رییس دفتر حقوقی و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی سخنران دیگر جلسه شورای مرکزی حزب بود، گفت: آقای جلیلیان وکیل روزنامه اعتمادملی نیز هستند و موفق شدند که حکمی تاریخی و امیدبخش را برای تبرئه این روزنامه از برخی از اتهامات سال۸۸ دریافت کنند که در این خصوص توضیحاتی را ارائه کردند و درادامه نیز با تاکید بر ضرورت درس گرفتن از تجربیات انتخابات گذشته برای انتخابات پیش رو خواستار فعال شدن هرچه بیشتر سرمایه حزب اعتمادملی برای آینده شدند.

گرامی مقدم با اشاره به حضور مهمان ویژه در حزب اعتمادملی، گفـت: با توجه به اینکه معیشت مردم جزو اولویت های اصلی حزب اعتمادملی است، از آقای تاجگردون، رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی برای حضور در ابن جلسه دعوت شد و ایشان ضمن تشریح جزئیات بودجه کشور به سوالات و دغدغه های اعضای حزب نیز پاسخ دادند.

سخنگوی حزب اعتمادملی با اشاره به ارائه گزارش رییس دفتر فرهنگی حزب اعتمادملی، گفت:در ادامه آقای نصیری قیداری نیز گزارشی از اقدامات دفتر فرهنگی و برنامه های پیش روی این حزب ارائه کردند.

به گفته وی در بخش پایانی نوبت صبح جلسه شورای مرکزی حزب احکام روسای کمیته ها و دفاتر حزب اعتمادملی به آن اعطا شد.

 

پایان پیام