نشست بعدازظهر حزب اعتماد ملی با حضور روسای استانها و جمعی از اعضای شورای مرکزی که عمدتا از روسای ارکان حزب بودند برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، نشست بعدازظهر حزب اعتماد ملی با حضور روسای استانها و جمعی از اعضای شورای مرکزی که عمدتا از روسای ارکان حزب بودند برگزار شد.

در ابتدای این نشست، دبیران استانها یک به یک به ارائه‌ی گزارشی از وضعیت حزب در استان و تحلیل سیاسی فضای استان خود پرداختند .

سپس محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیته انتخابات حزب در سخنرانی مبسوطی آخرین استراتژی‌های حزب برای انتخابات پیش رو را با روسای دفاتر استانی در میان گذاشت.بخش عمده‌ای از این بخش از نشست اعضای شورای مرکزی و روسای دفاتر استانی حزب اعتماد ملی به گفت و گو و تبادل نظر پیرامون موضوع استانی شدن انتخابات مجلس گذشت و در نهایت حق‌شناس تاکید داشت که کمیته انتخابات حزب با همکاری دفتر سیاسی برای هر دو حالت ممکن برنامه‌های متفاوتی را در نظر دارد.

در پایان این بخش حجت‌الاسلام والمسلمین ذاکری،عضو شورای مرکزی حزب و از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی نیز نظرات خود و همچنین پیشینه‌ای از بحث استانی شدن انتخابات را مطرح کردند.

پس از این بخش حسن کریمیان،عضو شورای مرکزی و رئیس کمیته مناطق حزب گزارش کاملی از وضعیت استانها ارائه و تاکید کرد که تا پایان سال جاری چند استان باقیمانده نیز تعیین تکلیف خواهند شد.

کریمیان همچنین به تشریح فرآیند و نحوه گزارش‌دهی استانها به مرکز پرداخت و به اهمیت این موضوع در فرآیند توسعه و تصمیم گیری حزب اشاره کرد.

مازیار بالائی عضو شورای مرکزی و رئیس شاخه جوانان حزب نیز دیگر ناطق نشست عصر حزب اعتماد ملی بود که توضیحاتی را پیرامون چگونگی فعالیت شاخه جوانان و تشکیل مجمع عمومی و شورای مرکزی آن ارائه کرد و از تمامی استانها درخواست کرد که با فعالیت بیش از پیش خود،حزب اعتماد ملی را به جایگاه واقعی خود در کشور برسانند.

فیروز محمودی عضو شورای مرکزی و رئیس کمیته آموزش حزب اعتماد ملی نیز در سخنانی با تاکید بر اهمیت آموزش به تشریح سرفصلهای آموزشی پرداخت و خواهان مشارکت استانها و اعلام نیاز محتوای آموزشی‌شان شد.

ناطق پایانی نشست عصر شورای مرکزی و روسای استانهای حزب اعتمادملی،اسماعیل گرامی‌مقدم سخنگوی این حزب بود که به تحلیل و تشریح آخرین تحولات جریان اصلاحات و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان پرداخت و توضیحات جامعی را در این زمینه به اعضا ارائه کرد.

در پایان این نشست الیاس حضرتی قائم‌مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی از برگزاری جلسات منظم با استانها خبر داد و خواهان فعالیت بیش از پیش و همه جانبه آنان شد.

 

انتهای پیام