سخنگوی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران و رییس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی حزب اعتمادملی از شهرداری تهران خواست تا تصاویر قهرمانان مسابقات آسیایی را در فضاهای شهری نصب کند. به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، متن کامل تذکر حجت نظری، رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران درباره زهرا نعمتی، تیم ملی کبدی بانوان و […]

سخنگوی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران و رییس کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی حزب اعتمادملی از شهرداری تهران خواست تا تصاویر قهرمانان مسابقات آسیایی را در فضاهای شهری نصب کند.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، متن کامل تذکر حجت نظری، رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران درباره زهرا نعمتی، تیم ملی کبدی بانوان و اقدامات مدیریت شهری در حمایت از ورزشکاران در ادامه آمده است:

همان‌طور که می‌دانید، مسابقات ورزشی آسیایی که به المپیک آسیایی نیز معروف است، این روزها در جاکارتای اندونزی در حال برگزاری است و کاروان ورزشی کشورمان در این مسابقات تا دیروز ۱۴مدال طلا، ۱۱ مدال نقره و ۹ مدال برنز دریافت کرده و در جایگاه چهارم آسیا قرار دارد.

به تمام ورزشکاران حاضر در این مسابقات خداقوت می‌گویم و برای آنها که هنوز مسابقات‌شان آغاز نشده آرزوی موفقیت می‌کنم. در این تذکر، لازم است به عنوان رییس کمیته ورزش شورای شهر نسبت به اتفاقی که برای ورزشکار خوب و افتخار آفرین کشورمان سرکار خانم زهرا نعمتی رخ داد، اشاره کنم. متاسقانه بی تدبیری و بی برنامگی سبب حذف این ورزشکار از ادامه رقابت‌ها شد و من امیدوارم مسئولان وزارت ورزش و جوانان، ضمن شناسایی فرد یا افرادی که در این مورد مرتکب قصور یا تقصیر شده‌اند، حتما برخورد لازم با آنان را در دستور کار خود قرار دهد تا شاهد تکرار اتفاقاتی از این قبیل نباشیم.

موضوع دیگر که بازهم به مسابقات آسیایی بازمی‌گردد، درخشش تیم کبدی بانوان کشورمان است. این ورزشکاران عزیز با تمام کم‌توجهی که در حق‌شان صورت گرفت، موفق به کسب مدالی ارزشمند شدند که لازم بود بیشتر مورد نظر قرار بگیرند. در همین راستا از سازمان زیباسازی شهرداری تهران و سازمان ورزش شهرداری تهران می‌خواهم که برخلاف صداوسیما، که با سانسور و تبعیض، حضور بانوان ورزشکار کشور را در این مسابقات کمرنگ و بی اهمیت جلوه داده است، تصاویر قهرمانان کشورمان را صرف نظر از زن یا مرد بودن و رشته ورزشی در فضاهای شهری نصب کنند.

درپایان باتوجه به اینکه در آغاز دومین سال فعالیت شورای شهر تهران، ری و تجریش هستیم، امیدوارم بتوانیم به عنوان منتخبان مردم بیش از پیش به خواسته‌ها و مطالبات‌شان در حوزه وظایف مربوط به شورای شهر رسیدگی و عمل کنیم.

 

پایان پیام