حجت نظری، عضو شورای شهر تهران و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی با تسلیت شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان در جنایت تروریستی جاده خاش - زاهدان پیشنهاد کرد تا اردوی راهیان نور شرق به منظور آشنایی با دلاوری ها و رشادت های مرزبانان اجرایی شود.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، متن پیام تسلت حجت نظری در ادامه آمده است:

روی سیاه تروریست ها بار دیگر سیاه تر شد و آنان با حمله ای ناجوانمردانه به اتوبوس حامل مرزبانان کشورمان در جاده خاش – زاهدان به خوبی نشان دادند که چه خشمی از نظام جمهوری اسلامی ایران در چهلمین سالگرد پیروزی اش دارند.

تروریست ها و حامیان اطلاعاتی و مالیشان که نتوانسته بودند خللی در روند و امنیت برگزاری مراسم باشکوه ۲۲ بهمن امسال ایجاد کنند در خیال خام خود با ترتیب دادن این عملیات رذیلانه به جمهوری اسلامی ضربه وارد کرده اند در حالی که با برانگیختن خشم ملت ایران تنها دوران حضور و فعالیت خود را کاهش دادند.

کاش تروریست ها از بزرگتر خود داعش عبرت می گرفتند که چطور دیپلماسی و تدبیر نظامی ایران از صفحه روزگار محوشان کرد .

اینجانب با تسلیت به ملت ایران و به ویژه خانواده شهدای جنایت تروریستی اخیر به همکارانم درمدیریت شهری زاهدان پیشنهاد میکنم که یادمان شهدای ترور اخیر را به منظور شرح مظلومیت و دلاوری مردم شریف سیستان و بلوچستان برپا کنند. همچنین به ستادکل نیروهای مسلح نیز پیشنهاد میکنم که طرح اردوی راهیان نور شرق را به منظور آشنایی بیشتر جوانان و مردم ایران با دلاوری ها و رشادت های مرزبان کشورمان اجرایی کنند.

حجت نظری
عضو شورای شهر تهران