جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین حمید رسایی سلام علیکم مواضع و اقدامات حضرت عالی و هفته نامه ۹ دی بنده را بر آن داشته که مسائلی را با جنابعالی مطرح سازم. واقعا جای سوال دارد که چرا شما در طول سالِ ۹۴ اینهمه هجمه را به دولت وارد کرده‌اید و هفته‌نامه شما در اکثر تیترهایش […]

جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین حمید رسایی
سلام علیکم

مواضع و اقدامات حضرت عالی و هفته نامه ۹ دی بنده را بر آن داشته که مسائلی را با جنابعالی مطرح سازم.
واقعا جای سوال دارد که چرا شما در طول سالِ ۹۴ اینهمه هجمه را به دولت وارد کرده‌اید و هفته‌نامه شما در اکثر تیترهایش به تخریب دولت پرداخته است ولی حتی یک تیتر اصلی را برای مخالفت با رژیم اسرائیل اختصاص نداده است؟ مگر مبارزه با دولتِ آقای روحانی مهمتر از مبارزه با رژیم صهیونیستی شده است؟

آیا اینهمه تخریب علیه دولت جمهوری اسلامی منصفانه است؟ آیا اخلاق اسلامی را در برخورد با دولت رعایت کرده‌اید؟ چگونه می‌شود شخصی لباس پیامبر را به تن کند ولی خلاف آرمان عظیم رسول خدا که همان جامعه اخلاق‌مدار هست حرکت کند؟

نکته دیگر اینکه: چرا شما که دائم از غرب اعلام برائت و بیزاری می‌کنید عاشق کشور غربی فنلاند شده‌اید؟ چرا برای هدایت، به آفریقا سفر نمی‌کنید؟ شاید شاید بنده هم جای شما بودم طراوت غرب را به گرمای سوزان آفریقا ترجیح می‌دادم… البته از این مدل‌ها در طول دوران مبارزات انقلابی کم نبوده است و بودند کسانی که قبل از انقلاب خانه‌نشینی را با ثواب‌تر از مبارزه می‌دانستند ولی الان خود را به‌عنوان سهامدار و فدایی انقلاب نشان می‌دهند، هرچند هو البصیر.

می‌دانم که حضرتعالی و همفکرانتان از شکست اخیر در انتخابات هفتم اسفند ناراحتید و البته بنده از ناراحتی شما به شوق می‌آیم زیرا در اکثر مواقع شماها در برابر شادمانی ملت بزرگ ایران عزادار می‌شوید. شما و جریان موازی جنابعالی آن زمانی که ما تحریم می شدیم می‌گفتید قطعنامه‌دان و می‌خندیدید و روزی که ما از تحریم‌ها رهایی یافتیم زانوی غم بغل کرده‌اید. جالب اینجاست که هنگام عزایتان می‌خواهید ملت را هم درگیر فضای غبار آلودِ دلواپسی کنید و برای همین شروع می‌کنید به تخریب سران نظام، از رییس دولت و مجلس گرفته تا بیت امام و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام. آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید که چرا علیه هرکسی موضع‌گیری می‌کنید نتیجه‌ای معکوس می‌گیرید؟

آقای هاشمی را به رگبار تهمت و تخریب بسته اید ولی او عزیزتر شد. آقای روحانی را مورد هجوم گسترده رسانه‌ای و غیره قرار داده اید ولی ایشان هم محبوب تر شدند. آنجایی هم که حمایت میکنید ماحصلی برای شما نمی ماند، به طور مثال چند روز مانده به انتخابات در صفحه اول هفته‌نامه‌تان مطالبی را از چند کاندیدای همفکر خود درج کرده‌اید که همه آنها توسط مردم رد صلاحیت شده‌اند. مسئله جالب دیگر اینکه شما پس از انتخابات هفتم اسفند هم از خواب سیاسی بلند نشده‌اید و در اقدامی عجیب پس از پیروزی آقای روحانی در نوشتاری راز کاهشِ محبوبیت ایشان را مورد بررسی قرار داده‌اید، ای‌کاش راز کاهش محبوبیت دیگران را هم بررسی می‌کردید.

عرض آخر اینکه: آن درختی که شما می‌خواهید آن را ریشه کن کنید در انقلاب و ملت ایران ریشه دوانده است، اگر به این گفته‌ام شک دارید از خمینی کبیر(ره) بپرسید که فرمود: هاشمی زنده است، چون نهضت زنده است….

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما
غافل از اینکه خدا هست در اندیشه ما

والسلام