حزب اعتماد ملی استان سیستان و بلوچستان حمله تروریستی به نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جاده خاش - زاهدان را محکوم کرد.

 

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، متن پیام محکومیت حزب اعتمادملی استان سیستان و بلوچستان در ادامه آمده است:

به نام خداوند صلح و دوستی

حمله خونبار تروریست های گروه موسوم به جیش العدل به اتوبوس نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مردم استان سیستان و بلوچستان را در بهت و اندوه فرو برد.

روشن و واضح است که حمایت های مالی و اطلاعاتی برخی از رقبای منطقه ای جمهوری اسلامی ایران منجر به افزایش تحرکات تروریست ها شده است.

همگان نیک می دانند که مردم سختکوش و پر تلاش استان سیستان و بلوچستان از شیعه و سنی که حافظان مرز های ایران عزیزمان بوده و هستند نه تنها با چنین جنایاتی مخالف هستند بلکه بارها به صورت متحد با آنها مبارزه نیز می کنند.

همچنین واضح است که هدف این گونه گروه ها علاوه بر ضربه به امنیت این خطه از ایران جلوگیری از رشد و توسعه سیستان و بلوچستان است و در واقع این گروه ها دشمنان مردم استان هستند .

حزب اعتماد ملی استان سیستان و بلوچستان به کلیه مردم استان، خصوصا خانواده شهدای این حرکت تروریستی تسلیت عرض کرده و از مسئولان امنیتی قویا میخواهد ضمن پرهیز از هر گونه امنیتی کردن فضای اجتماعی هر چه سریعتر بانیان و حامیان این جنایت را دستگیر و به سزای اعمالشان برسانند و عدالت را برقرار سازند.

حزب اعتماد ملی استان سیستان و بلوچستان

متن پیام حزب اعتمادملی در محکومیت جنایت تروریستی اخیر در محور خاش – زاهدان را اینجا بخوانید.