رییس جدید شاخه جوانان حزب اعتماد ملی با تاکید براینکه بار عمده جریان اصلاحات بر دوش جوانان است، گفت: از من هم خواسته شده تا فعالیت جوانان افزایش پیدا کند و حزب و به‌طور خاص جوانان به جایگاهی که شایسته آن هستند بازگردند.   به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، مازیار بالایی در  نشست هم‌اندیشی جوانان […]

رییس جدید شاخه جوانان حزب اعتماد ملی با تاکید براینکه بار عمده جریان اصلاحات بر دوش جوانان است، گفت: از من هم خواسته شده تا فعالیت جوانان افزایش پیدا کند و حزب و به‌طور خاص جوانان به جایگاهی که شایسته آن هستند بازگردند.

 

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، مازیار بالایی در  نشست هم‌اندیشی جوانان حزب اعتمادملی، ضمن تشریح وضعیت فعلی شاخه جوانان و اعلام برنامه‌های پیش روی این شاخه خاطرنشان کرد: در یکی، دو سال اخیر متاسفانه منازعاتی به وجود آمد که به فضای رسانه‌ای کشیده شد و همه کشور در جریان این موضوعات قرار گرفتند و در نهایت آقای کروبی شخصا ورود کردند و مسئولیت در اختیار آقای حضرتی قرار گرفت. ایشان هم با توجه به تنفیذ مسئولیت‌های دبیرکل، به عنوان قائم مقام، مسئولان شاخه‌ها، کمیته‌ها و دفاتر را با رای اعضای شورای مرکزی تعیین کردند.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدوارم‌ بتوانم امانتدار شایسته‌ای برای این مسئولیت باشم.

بالایی همچنین نکاتی را پیرامون آخرین وضعیت حزب و شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان بیان کرد و ابراز داشت: بار عمده جریان اصلاحات به دوش جوانان است و از من هم خواسته شده تا فعالیت جوانان افزایش پیدا کند و حزب و به‌طور خاص جوانان به جایگاهی که شایسته آن هستند بازگردند.

وی اضافه کرد: به زودی و پس از کنگره مجمع عمومی شاخه جوانان را برگزار خواهیم کرد تا در یک روند دموکراتیک اعضای شاخه جوانان تعیین شوند.

وی یادآور شد: حزب اعتماد ملی امانت مهدی کروبی در دستان ماست که باید بدون هیچ بدعت و خطایی آن را حفظ کنیم تا به امید خدا به دستان ایشان باز گردانیم.

 

پایان پیام