سخنگوی حزب اعتماد ملی اخبار منتشر شده درباره قائم مقام این حزب را تکذیب کرد. به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، اسماعیل گرامی‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با تکذیب اخبار منتشر شده درباره توقف کلیه اقدامات الیاس حضرتی – قائم مقام حزب اعتماد ملی در این حزب، اظهار کرد:چنین خبری به هیچ وجه صحت و […]

سخنگوی حزب اعتماد ملی اخبار منتشر شده درباره قائم مقام این حزب را تکذیب کرد.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، اسماعیل گرامی‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با تکذیب اخبار منتشر شده درباره توقف کلیه اقدامات الیاس حضرتی – قائم مقام حزب اعتماد ملی در این حزب، اظهار کرد:چنین خبری به هیچ وجه صحت و مبنای قانونی و حقوقی ندارد و آقای حضرتی و حزب تاکنون هیچ نامه‌ای در این باره دریافت نکرده‌اند.

وی با بیان این‌که سایت منتشر کننده این خبر به هیچ وجه مورد تایید حزب اعتماد ملی نیست، تصریح کرد: بالاترین سطح یک حزب، شورای مرکزی آن حزب است و شورای مرکزی در فرآیند حقوقی و قانونی آقای حضرتی را به عنوان قائم مقام انتخاب و دبیرکل محترم حکم ایشان را صادر کردند.

سخنگوی حزب اعتماد ملی، اظهار کرد: دروغ‌گویی‌هایی که در این سایت به نام حزب منتشر می‌شود، در راستای زنجیره‌ای از دروغ‌هایی است که در چند روز اخیر منتشر شده است و حزب قطعا این موضوع را از مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد کرد.

گرامی‌مقدم افزود: کسانی که این خبر جعلی را منتشر کرده‌اند به دنبال اختلاف‌افکنی، متوقف کردن فعالیت‌های حزب و مقابله با رهنمودهای دبیرکل حزب اعتماد ملی هستند.

وی خاطر نشان کرد: اگر مرجعی بخواهد درباره یک حزب اظهارنظر کند، باید مسیر قانونی که کمیسیون ماده ۱۰ احزاب و وزارت کشور است طی شود.

سخنگوی حزب اعتماد ملی در پایان پایگاه‌های اطلاع‌رسانی مورد تایید این حزب در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی را به شرح زیر معرفی کرد:

سایت: etemadmelli.com

حساب اینستاگرام: etemadmelli

حساب تلگرام: etemad_melli

حساب توییتری: etemadmelli

پایان پیام

منبع: ایسنا