در نخستین جلسه شورای مرکزی جدید حزب اعتمادملی، سیدرضا نوروززاده، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و معاون وزیر نفت به عنوان رییس دفتر اقتصادی این حزب انتخاب شد.

 

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، سید رضا نوروززاده، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در سال ۱۳۳۱ در اسفراین به دنیا آمد، او در سال‌های ۱۳۵۸ و ۱۳۵۹ عضو انجمن دانشجویان بوده و در سال ۱۳۵۸ در تسخیر لانه جاسوسی شرکت داشته است.

نوروززاده در سال ۱۳۶۸ و ۱۳۷۷ به ترتیب عضو انجمن مهندسین و رییس انجمن مدیران صنایع بوده است و نمایندگی مردم اسفراین در دوره های سوم، چهارم، پنجم، ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی را در کارنامه دارد.

عضویت در کمیسیون صنایع و معادن در دوره‌های چهارم تا هفتم مجلس شورای اسلامی؛ معاونت وزیر صنعت، معدن و تجارت، ریاست سازمان گسترش و نوسازی صنایع و مدیرعاملی شرکت شستا از دیگر سوابق رییس دفتر اقتصادی حزب اعتمادملی است.

نوروززاده که در مجمع عمومی ششم مهرماه حزب اعتمادملی با ۲۳۹ رای به عنوان عضو شورای مرکزی این حزب انتخاب شد، دارای مدرک لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه شهید بهشتی و سه مدرک فوق لیسانس در رشته های مهندسی صنایع، مدیریت صنعتی و مدیریت دولتی از داشگاه های امیرکبیر، علامه طباطبایی و سازمان مدیریت صنعتی است و مدرک دکتری خود در رشته مدیریت صنعتی را نیز از واحدعلوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرده است.

این عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی در نخستین جلسه شورای مرکزی جدید حزب اعتمادملی در بیستم مهرماه ۱۳۹۷ با رای اعضای شورای مرکزی به عنوان رییس دفتر اقتصادی حزب اعتمادملی انتخاب شد.

پایان پیام