مجمع عمومی حزب اعتمادملی صبح امروز با حضور بیش از 500 نفر از اعضای این حزب برای انتخاب اعضای شورای مرکزی و بازرسان برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتمادملی، سالن همایش ایرانیان صبح روز جمعه ششم مهرماه میزبان اعضای حزب اعتمادملی بود که از استان های سراسر کشور برای برگزاری انتخابات شورای مرکزی و بازرسان این حزب گرد هم آمده بودند.

پس از برگزاری کنگره حزب اعتمادملی در چهارم خردادماه امسال، کمیسیون ماده ۱۰ احزاب اساسنامه این حزب را تایید کرده و از حجت الاسلام مهدی کروبی، دبیرکل حزب اعتمادملی خواسته بود تا طی مدت یک ماه نسبت به برگزاری مجدد انتخابات شورای مرکزی بر روی ورقه اقدام کند.

پس از این دستور وزارت کشور، شیخ مهدی کروبی، درمقام دبیرکل حزب اعتمادملی، الیاس حضرتی را که پیش از این به عنوان قائم مقام خود در حزب منصوب کرده بود، مامور کرد تا مجمع عمومی حزب برای برگزاری انتخابات شورای مرکزی و بازرسین حزب اعتمادملی را برگزار کند.

با فراهم شدن مقدمات برگزاری حزب و علیرغم تمامی حواشی و سنگ اندازی ها در مسیر اعتمادملی، سرانجام در تاریخ ششم مهرماه مجمع عمومی برگزار شده و انتخابات این حزب در حضور نمایندگان خانه احزاب، وزارت کشور و قوه قضاییه برگزار و ۵۵ عضو شورای مرکزی و پنج بازرس این حزب واعضای علی البدل آن انتخاب شد.

پایان پیام