اعتماد ملی: با حضور قائم مقام حزب اعتماد ملی، روسای کمیته های این حزب در مازندران معرفی شدند. در حاشیه برگزاری این جلسه، رییس کمیته جوانان حزب اعتماد ملی مازندران به خاطر سه اقدام بزرگ از حجت‌الاسلام منتجب‌نیا تقدیر کرد. امین ابراهیمی گفت: حمایت آقای منتجب‌نیا از اعضای حزب و جلوگیری از انشقاق در حزب […]

اعتماد ملی: با حضور قائم مقام حزب اعتماد ملی، روسای کمیته های این حزب در مازندران معرفی شدند. در حاشیه برگزاری این جلسه، رییس کمیته جوانان حزب اعتماد ملی مازندران به خاطر سه اقدام بزرگ از حجت‌الاسلام منتجب‌نیا تقدیر کرد.
امین ابراهیمی گفت: حمایت آقای منتجب‌نیا از اعضای حزب و جلوگیری از انشقاق در حزب و حداکثری شدن جلسات شورای مرکزی و بلند کردن پرچم حزب، در اختیار قرار دادن منزل شخصی برای تشکیلات اعتماد ملی به‌ویژه برای جوانان و انتخاب شایسته و به حق حجت نظری، یادگار شهید نظری، به عنوان رییس شاخه جوانان حزب و احترام به جایگاه خانواده شهدا، سه اقدام قابل تقدیر آقای منتجب‌نیا بوده است.
او افزود: آقای نظری انصافا در شرایط سخت مانند پدرشان بر آرمان‌های اسلام رحمانی و حقوق به‌حق شهروندان و هم‌میهنان عزیز پافشاری کرد و این انتخاب به‌جای قائم‌مقام حزب، قابل تقدیر است.
به گزارش اعتماد ملی، در سفر اخیر حجت‌الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی و با حضور دکتر رحیم ابوالحسنی رئیس کمیته سیاسی حزب اعتماد ملی و مصطفی سوادکوهی دبیر این حزب در مازندران، اعضای کمیته‌های مختلف در استان مشخص شدند.

مسئولیت کمیته های مختلف حزب اعتماد ملی در مازندران به شرح زیر است:
علی اسدی فرماندار سابق ساری و تنکابن به عنوان رئیس شورای مرکزی
سید جواد ابوالحسنی فرماندار سابق قائم شهر و سوادکوه به عنوان قائم مقام دبیر
علی فلاح فرماندار سابق محمودآباد و سوادکوه به عنوان رئیس کمیته سیاسی
محمد اسماعیلی معمائی مدیرکل سابق بنیاد شهید به عنوان رئیس کمیته انتخابات
رمضان صیدانلو مدیرکل سابق حمل ونقل پایانه های مازندران به عنوان رئیس کمیته مدیران ، اصناف و اقشار
جواد بابائی مدیر سابق آموزش و پرورش ساری به عنوان رئیس کمیته فرهنگیان
حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز مازندران به عنوان رئیس کمیته روحانیون
محمدرحیمی رئیس شورای اسلامی شهر جویبار به عنوان رئیسه کمیته شهرستان ها
امین ابراهیمی عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان مازندران به عنوان رئیس کمیته جوانان
به گفته مصطفی سوادکوهی دبیر حزب اعتماد ملی مازندران، روسای بقیه کمیته های این حزب در استان با انجام انتخابات درون کمیته ای حداکثر تا پانزدهم مهر معرفی می‌شوند.