هفته پیش یکی از برنامه های جاری شهرداری تهران با حضور ۵۰۰ امام جماعت مسجد، تبدیل به همایش اصولگرایان شد و بر اساس این شنیده‌ها کارت هدیه هشتصد هزار تومانی از بودجه شهرداری به شرکت‌کنندگان تحت عنوان رویه جاری هدیه‌های شهرداری به ائمه جماعت اهدا شده است. هدیه‌ای که بعضا در قالب کارت‌های صدهزار تومانی […]

هفته پیش یکی از برنامه های جاری شهرداری تهران با حضور ۵۰۰ امام جماعت مسجد، تبدیل به همایش اصولگرایان شد و بر اساس این شنیده‌ها کارت هدیه هشتصد هزار تومانی از بودجه شهرداری به شرکت‌کنندگان تحت عنوان رویه جاری هدیه‌های شهرداری به ائمه جماعت اهدا شده است. هدیه‌ای که بعضا در قالب کارت‌های صدهزار تومانی پرداخت می‌شود.

به گزارش اعتماد ملی، در همایشِ پنهانی شهردار تهران و صادق‌زاده، رییس مرکز فعالیت‌های دینی شهرداری تهران، که دوشنبه هفته پیش بیست‌وششم بهمن در مسجد جامع نارمک تهران برگزار شد، هیچ شخص غیر معممی اجازه ورود نداشته است، و این همایش بر خلاف رویه گذشته بدون حضور خبرنگاران و عکاسان برگزار شده است. یکی از سخنرانان این همایش ابوالقاسم شجاعی، منبری معروف تهران است. تولید این مسجد با صادق زاده است.

همچنین دوشنبه این هفته همایش پنهانی دیگری با جضور ۵۰۰ ائمه جمعه تهران در مسجد عبدالمقیم ناصحی، رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران برگزار شده است، که هیچ اطلاعاتی از این همایش به بیرون درز نکرده است.
البته این احسان های قالیباف از بیت المال برای حداد عادل و لیست متبوعش، جدا از کمک های علنی است که در تهران انجام شده است، در گوشه گوشه شهر بلیبوردهای تبلیغاتی لیست ائتلاف اصولگرایان تندرو نصب شده است.

خبر حمایت قالیباف با سوءاستفاده از بودجه شهرداری تهران در حالیست که بیش از ده حوزه علمیه از جمله حوزه امام خمینی ازگل که مدیریت آن به عهده کاظم صدیقی، امام جمعه تندرو تهران است، تبدیل به پایگاه اصولگرایان برای تبلیغات انتخاباتی شده است، به گزارش چند تن از طلاب حوزه دارالمبغلین فلسفی که مدیر آن هاشمی از شاگردان آیت‌الله مکارم شیرازی است، ( تولیت این حوزه مکارم شیرازی است)، کلاس هایی تحت عنوان فقه تربیتی برگزار می شود که در ایام منتهی به انتخابات، در این جلسات هیچ اشاره ای به فقه تربیتی نشده است و مدیر حوزه و استاد جلسه، این کلاس ها را به میتینگ تبلیغاتی برای چهره های تندرو تبدیل کرده اند. برای مثل در یکی از جلسات مدیر حوزه به صراحت از طلبه های جوان تعهد گرفته است که به آیت الله اعرافی برای مجلس خبرگان رهبری و مرتضی آقا تهرانی، بادامچیان و … رای دهند.

همچنین بر اساس مشاهدات خبرنگار ما، در حوزه علمیه فیلسوف الدوله در خیابان مولوی تهران، نیز به سفارش مدیر حوزه طلاب در خیابان ها از شهروندان می پرسند که قرار به چه کسانی رای دهند، آنان مردم را دعوت می کنند که به لیست ائتلافی حدادعادل و چهره های تندرو مجلس خبرگان رای دهند.