اعتماد ملی:  شنبه ۲۸ فروردین ماه گردهمایی استاندار با اعضای حزب اعتمادملی استان بوشهر در سالن اجتماعات استانداری بوشهر برگزار شد. در این دیدار استاندار ، معاون و رییس دفتر استاندار و همچنین چند تن از اعضای حزب اعتمادملی استان بوشهر به بیان دیدگاه اای خود پرداختند. مهدی موجی رییس کمیته جوانان حزب اعتماد ملی […]

اعتماد ملی:  شنبه ۲۸ فروردین ماه گردهمایی استاندار با اعضای حزب اعتمادملی استان بوشهر در سالن اجتماعات استانداری بوشهر برگزار شد.
در این دیدار استاندار ، معاون و رییس دفتر استاندار و همچنین چند تن از اعضای حزب اعتمادملی استان بوشهر به بیان دیدگاه اای خود پرداختند.
مهدی موجی رییس کمیته جوانان حزب اعتماد ملی استان بوشهر در این دیدار با ترسیم راهی که توسط دولت و اصلاح طلبان از سال ۹۲ طی شده بود عنوان کرد: ما راه خوبی را از از سال ۹۲ طی کردیم. برای استمرار در پیمودن این مسیر گذر از پیچ۷ اسفند حیاتی بود که الحمدالله به سلامت طی شد. هدف بعدی ما عبور از گذر انتخابات ۹۶ است که اگر آن را به سلامت رد نکنیم کل مسیری که رفتیم کم ثمر باقی می ماند.
وی در ادامه با یادآوری لزوم وابستگی متقابل حزب و جریان سیاسی مطبوع خود با دولت ادر دامه افزود: راه ما به عنوان یکی از قدیمی ترین و بادوام ترین احزاب اصلاح طلب در استان در مسیر راه شما به عنوان دولتمردان است.
بی شک سرنوشت اصلاح طلبان و دولت به هم گره خورده است. هم ما مدیون دولت روحانی هستیم که یک فضای حدالاقلی برای فعالیت احزاب اصلاح طلب فراهم کرده است و هم روحانی میداند بخشی زیادی از پیروزی اش در انتخابات و بخشی از همراهی افکار عمومی کشور با دولت را مدیون اصلاح طلبان است.
در استان هم نتایج معنادار انتخابات ۷ اسفند به خوبی پتانسیل جریان اصلاحات را در جلب آرای عمومی نشان داد.
عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی استان بوشهر با هشدار به دولت مردان برای مسیر سخت پیش رو تا انتخابات ریاست جمهوری سال آینده و لزوم همکاری دولت و حامیانش اضافه کرد:  انتخابات ۹۶ از آن چیزی که فکر میکنیم به ما نزدیک تر است. باید خوش بینی و خوش خیالی را کنار بگذاریم و فرض را بر این بگذاریم که انتخابات سختی را در پیش خواهیم داشت.
پس از همین الان باید اختلافات را حل کنیم و کنار بگذاریم و دست در دست هم برای انتخابات ۹۲ فعالیت کنیم.
دولت در حل مشکلات مردم جدی باشد ما هم به عنوان قشری که در ویترین نگاه بخشی از مردم هستیم بتونیم نتیجه عملکرد دولت را نشان بدهیم، نقش آگاهی بخشی در جامعه را داشته باشیم و رضایت مندی از دولت را تبدیل به فرهنگ عمومی کنیم. البته همه اینها مستلزم این است که دولت هم در برداشتن گامهایی به نفع مردم اهتمام کافی داشته باشد.
وی در ادامه برآورده نشدن انتظارات مردم از ایران پسابرجام را پاشنه آشیل دولت دانست که ممکن است با کمک تیم رسانه ای قوی حریف نارضایتی عمومی از دولت را دامن بزند.
وی در ادامه با انتقاد از اهمیت ندادن به جوانان و مخصوصا وفادار نبودن دولت به جوانان اصلاح طلب و نیروهایی که برای پیروزی وی در انتخابات فعالیت کردند خطر رویگردانی حامیان دولت از آن را متذکر شد.
وی با یادآوری وظیفه احزاب در پرورش نیروهای متخصص برای پذیرش وظایف اجرایی و همچنین حمایت از کاندیداها برای پیروزی در انتخابات عنوان کرد حال که رییس جمهور مورد حمایت احزاب اصلاح طلب پیروز انتخابات شده است و یک تیم بومی بر صدر استان نشسته است انتظار داریم از این نیروهای حزبی اصلاح طلب استفاده بشود. مزیت استفاده از این نیروها نه صرفا به واسطه اصلاح طلبی یا حمایت از دولت است که به واسطه تجربه ای که از سالها فعالیت حزبی کسب کرده اند و به واسطه هم سویی با دولت که میتواند بهتر اهداف دولت را به پیش ببرد.