سخنگوی حزب اعتمادملی از انتخاب روسای کمیته‌ها و شاخه‌های این حزب با رای اعضای شورای مرکزی خبر داد. اسماعیل گرامی‌مقدم در گفت‌وگو با سایت رسمی حزب اعتمادملی در این‌باره گفت: همانگونه که قبلا اعلام شده بود، در جلسه ۱۹ مرداد ماه امسال، هفتمین جلسه شورای مرکزی حزب اعتمادملی به ریاست جناب آقای حضرتی، قائم مقام […]

سخنگوی حزب اعتمادملی از انتخاب روسای کمیته‌ها و شاخه‌های این حزب با رای اعضای شورای مرکزی خبر داد.
اسماعیل گرامی‌مقدم در گفت‌وگو با سایت رسمی حزب اعتمادملی در این‌باره گفت: همانگونه که قبلا اعلام شده بود، در جلسه ۱۹ مرداد ماه امسال، هفتمین جلسه شورای مرکزی حزب اعتمادملی به ریاست جناب آقای حضرتی، قائم مقام دبیرکل حزب و با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.
وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین دستورات این جلسه، انتخاب روسای کمیته‌ها و شاخه‌های حزب اعتمادملی بود، گفت: روسای ۱۰ کمیته اجرایی و ۱۰ شاخه حزب به پیشنهاد آقای حضرتی و با رای اعضای شورای مرکزی حزب انتخاب شدند و همچنین فعالیت ۱۴ شاخه دیگر نیز مصوب شد که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.
سخنگوی حزب اعتمادملی با اشاره به افراد منتخب شورای مرکزی حزب اعتمادملی برای ریاست شاخه‌ها و کمیته‌های حزب اعتمادملی خاطرنشان کرد: اکثریت افراد منتخب از اعضای با تجربه و فعال حزب بوده و حتی آن‌دسته از منتخبانی که جزو شورای مرکزی حزب نیستند، از میان افراد با سابقه، شناخته شده و متخصص عضو حزب اعتمادملی برگزیده شده و دارای سوابق خوبی در حوزه فعالیتی خود هستند.
گرامی‌مقدم با تاکید بر اینکه فصل جدیدی در فعالیت حزب اعتمادملی آغاز شده است، تصریح کرد: افراد منتخب اموراجرایی در حزب را برعهده گرفته و انشاالله شاهد فعالیت‌های خوب و بیشتری در حزب اعتمادملی خواهیم بود.

سخنگوی حزب اعتمادملی در پایان اسامی ۲۰ نفری را که به عنوان روسای کمیته‌ها و شاخه‌های حزب اعتمادملی انتخاب شده‌اند به شرح زیر اعلام کرد.
روسای کمیته‌های مصوب

کمیته انتخابات : محمد جواد حق‌شناس
کمیته امور مناطق: حسن کریمیان
کمیته تبلیغات و رسانه: حجت نظری
کمیته آموزش و تحقیقات: سیدمهدی موسوی
کمیته امور بین الملل: محمدرضا نوری شاهرودی
کمیته مالی و پشتیبانی: رحمت الله خسروی
کمیته تشکیلات: محمدصادق جوادی حصار
کمیته حمایت: اسماعیل گرامی مقدم
کمیته اجرایی: محمدباقر ذاکری
کمیته انضباطی: سیدابراهیم امینی، ولی رعیت، سید محمد حائری

روسای شاخه‌ها

شاخه روحانیون: ربیع‌اله کمری
شاخه ایثارگران: محمدرضا ناصری شوهان
شاخه بانوان: نجمه گودرزی
شاخه جوانان: مازیار بالایی
شاخه کارگران: ذبیح‌اله کریمی
شاخه ورزشکاران: حسین پیرانی
شاخه فرهنگیان: کرم بشارت
شاخه اقوام، ادیان و مذاهب: یوسف سنجیده
شاخه دانشجویان: صادق اکبری
شاخه اصناف و بازاریان: یغمور قلی‌زاده

پایان پیام