اسماعیل گرامی مقدم، سخنگو و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی گفت: نارضایتی مردم بسیار زیاد است و ما برای حل این مسئله و مشکلات مردم برنامه ریزی کنیم.

 

به گزارش خبرنگار سایت رسمی حزب اعتمادملی، اسماعیل گرامی مقدم، سخنگو و رئیس کمیته اجرایی حزب اعتماد ملی نیز به تشریح وضعیت حزب پرداخت و گفت: یکی از دلایل اختلافاتی که در گذشته وحود داشت و منجر به جدایی چند نفر شد، مسئله حضور در شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان بود که برخی به کل مخالف حضور حزب در این شورا بود. اما اگر می‌خواستیم حضور نداشته باشیم نمی‌توانستیم از حقانیتمان در گذشته و انتخابات ۸۴ دفاع کنیم و قطعا حقانیت کروبی و جریان زیر سوال می‌رفت و متهم می‌شدیم به برهمزننده وحدت و حقانیتمان در ۸۴ لوث می‌شد. ما با حفظ هویتمان و در راستای وحدت اصلاح‌طلبان وارد شورای سیاستگذاری شدیم و موفق هم بودیم و سه نفر هم از اعتماد ملی وارد شورای شهر شدند.

گرامی‌مقدم افزود: از مهر امسال که کنگره با موفقیت برگزار شد تا الان کمیته اجرایی ۱۵ جلسه برای ساماندهی امور حزب برگزار کرده و دفاتر فعال شده‌اند دفتر اقتصادی تا الان ۶ جلسه برگزار کرده و سایر دفاتر و کمیته‌ها نیز به همین شکل فعالند. به استانها سرکشی می‌شود و کاروان حزب با همدلی کم‌نظیری بین اعضا، حرکت کرده است.

او افزود: در مورد شورایعالی سیاستگذاری نمی‌توانیم شورا را کامل تایید کنیم اما همینقدر که بگوییم جایی هست که هفتاد هشتاد درصد اصلاح‌طلبان دور هم جمع شده‌اند نکته مثبتی است و باید ایرادات هم برطرف شود. در مورد پارلمان اصلاحات هم اگر ایجاد شود خوب است اما معتقدم نخواهند گذاشت که شکل بگیرد. برخی هم دنبال زدن شورای سیاستگذاری از طریق پارلمان اصلاحات هستند که ما این را هم نمی‌پذیریم. درمجموع پارلمان اصلاحات اتفاق خوبی است  اما معتقدم موانع بسیاری بر سر راه شکل‌گیری آن وجود دارد.

گرامی مقدم ادامه داد: نارضایتی مردم بسیار زیاد است و ما باید هم برای این مسئله و هم برای ردصلاحیت‌های احتمالی برمانه داشته باشیم. نمی‌توانیم و نباید عقب‌نشینی کنیم.

انتهای پیام