اعتماد ملی: شنیده‌ها حاکی از این است که به برخیاز کاندیداهای اصلاح‌طلب برای انصراف از کاندیداتوری در انتخابات مجلس فشار وارد شده است. به گزارش اعتماد ملی، در تماسی که طی یک هفته گذشته تا ساعتی پیش با برخی از کاندیداهای اصلاح‌طلب گرفته شده از آنها خواسته شده که انصراف دهند. برخی از این اعمال […]

اعتماد ملی: شنیده‌ها حاکی از این است که به برخیاز کاندیداهای اصلاح‌طلب برای انصراف از کاندیداتوری در انتخابات مجلس فشار وارد شده است.

به گزارش اعتماد ملی، در تماسی که طی یک هفته گذشته تا ساعتی پیش با برخی از کاندیداهای اصلاح‌طلب گرفته شده از آنها خواسته شده که انصراف دهند. برخی از این اعمال فشارها به‌صورت حضوری بوده است.

در برخی از این تماس‌ها عنوان شده، باتوجه به اینکه صلاحیت شما یه احتمال زیاد تایید نمی‌شود، بهتر است خودتان انصراف بدهید.

در چند روز گذشته نیز برخی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی به دلایل نامشخص رسما از حضور در رقابت‌های انتخاباتی کناره‌گیری کردند.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن دارد که دلیل عمده استعفای سخنگوی شورای نگهبان نیز اعتراض به رد صلاحیت تعدادی از کاندیداها و فشار غیرقانونی به برخی از آنها برای انصراف بوده است.