دبیر حزب اعتماد ملی منطقه لرستان گفت: بنا داریم که از نیروهای صددرصد اصلاح طلب حمایت کنیم و هنر ما این است که مردم را به صحنه انتخابات بکشانیم. حجت الاسلام سید مهدی موسوی در نشست فصلی دبیران و اعضای شهرستانی حزب اعتماد ملی لرستان با بیان این مطلب افزود: تعرفه‌های انتخابات بایستی کنترل و […]

دبیر حزب اعتماد ملی منطقه لرستان گفت: بنا داریم که از نیروهای صددرصد اصلاح طلب حمایت کنیم و هنر ما این است که مردم را به صحنه انتخابات بکشانیم.

حجت الاسلام سید مهدی موسوی در نشست فصلی دبیران و اعضای شهرستانی حزب اعتماد ملی لرستان با بیان این مطلب افزود: تعرفه‌های انتخابات بایستی کنترل و نظارت شوند که از آراء مردم به درستی صیانت شود.

او اظهار کرد:  دبیرکل حزب اعتماد ملی در سخت ترین شرایط برای کشور و مردمش احساس مسئولیت می‌کند و مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات مي‌كند.

دبیر حزب اعتماد ملی لرستان با بیان اینکه  سید محمدخاتمی در هر شرایطی خود را برای نظام و انقلاب هزینه کرده و می کند ، گفت:  اعتراضات اخیر بالاترین خسارت را به نظام و انقلاب وارد کرد، اگر کسی بخواهد فرزندان این مملکت را وابسته به آمریکا و اسرائیل قلمداد نماید بسیار در اشتباه است.

اوگفت:  به زعم بنده باید تلاش کنیم تا مجلس یازدهم ،  شبیه مجلس هفتم  شکل نگیرد. رئیس شورای اصلاح طلبان لرستان افزود: اگر حضورمان کم رنگ باشد، یک فراکسیون حداقلی برای اصلاح طلبان فراهم خواهند کرد.

موسوی گفت:  باید با تدبیر ،تلاش کرد و خداوند نیز با تقدیر هرچه لازم باشد نصیب شما خواهد کرد. ما باید مجلسی تشکیل دهیم که اوضاع را در تمام ابعاد به نفع مردم تغییر دهد.

دبیر حزب اعتماد ملی لرستان افزود:  برای برداشتن تحریم ها، اصلاح اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم باید با تاثیر گذاری ،مردم را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات كنيم.

وی گفت: مجلسی تحویل دهیم که در راستای مطالبات مردم ،حقوق شهروندی، اصلاح امور اقتصادی بتواند کارساز باشد؛ مجلسی که مدافع حقوق مردم باشد. نیروهای با دانش، با انرژی و مردمدار را به مجلس بفرستیم.

موسوی اظهار کرد:  نمایندگانی که فقط نفع شخصی خود را در نظر می گیرند و به فکر پر کردن کیسه های خود هستند ، نباید سهمی نزد اصلاح طلبان داشته باشند.

او با بیان اینکه بنابر این داریم که از نیروهای صدرصد اصلاح طلب حمایت کنیم، اظهار کرد:  هیچ نیرویی در استان حق ندارد به اسم اصلاحات از نردبان اصلاح طلبان بالارود.

وی افزود:  از اصلاح طلب امتحان پس داده حمایت خواهیم کرد .در سراسر استان این راهکار را عملیاتی خواهیم كرد. دبیر حزب اعتماد ملی شاخه لرستان ادامه داد: مردم چشم امید به اصلاح‌طلبان دوخته اند. ته دل مردم، نگاه مردم، ته انتظار مردم ،ته ذهن مردم، ته مغز مردم، توجه به گفتمان اصلاح طلبی است.

او با بیان اینکه  ما باید از حالت انفعال خارج شویم ، افزود: استراتژی ما حضور حداکثری در انتخابات است و فقط از اصلاح طلبان واقعی حمایت خواهیم کرد.