قائم مقام حزب اعتماد ملی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که خطای صورت گرفته در سقوط هواپیمایی اوکراینی قابل جبران نیست بر ضرورت استعفای مسوولان و مقصران اصلی در این حادثه تاکید کرد. الیاس حضرتی اظهار کرد: خطایی که رخ داد و منجر به سقوط هواپیمای تهران کی‌یف شد قابل […]

قائم مقام حزب اعتماد ملی و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که خطای صورت گرفته در سقوط هواپیمایی اوکراینی قابل جبران نیست بر ضرورت استعفای مسوولان و مقصران اصلی در این حادثه تاکید کرد.

الیاس حضرتی اظهار کرد: خطایی که رخ داد و منجر به سقوط هواپیمای تهران کی‌یف شد قابل جبران نیست؛ چرا که بر اثر این خطا بهترین فرزندان این مرز و بوم از بین رفتند؛ قطعا مسوولان و مقصران اصلی باید استعفا بدهند.

اوافزود: ما در حوزه مدیریت چه مدیریت اجرا چه مدیریت تصمیم و چه مدیریت رسانه و افکار عمومی عقب ماندگی خیلی مشهودی پیدا کردیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سرعت تصمیم گیری و بررسی فوق العاده کند و عقب  ماندگی ما در این زمینه مشهود است. نیاز داریم در این زمینه آسیب شناسی کنیم تا جلوی وقوع حوادث مشابه در آینده را بگیریم و مثل همه دنیا احتمال این خطا را به صفر برسانیم مردم ما نیاز دارند که اطمینان داشته باشد سوار هواپیما شوند.

حضرتی با بیان این که این اتفاق و نحوه اطلاع رسانی آن آسیب جدی به افکار عمومی وارد کرد گفت: حتما مجلس باید یکی از کمیسیون‌ها را برای بررسی جدی‌تر موضوع مامور کند.

  • منبع خبر : ايسنا