فاطمه کروبی با حضور در نشست استانی حزب اعتماد ملی پیام مهدی کروبی، دبیرکل حزب را برای اعضا قرائت کرد. به گزارش سایت رسمی حزب اعتماد ملی، شيخ اصلاحات در این پیام نوشته است: سپاسگزارم که در این مدت چارچوب حزب را به خوبی رعایت و حفظ کردید.   آرزوی توفیق و سلامتی همه شما عزیزان […]

فاطمه کروبی با حضور در نشست استانی حزب اعتماد ملی پیام مهدی کروبی، دبیرکل حزب را برای اعضا قرائت کرد.

به گزارش سایت رسمی حزب اعتماد ملی، شيخ اصلاحات در این پیام نوشته است:

سپاسگزارم که در این مدت چارچوب حزب را به خوبی رعایت و حفظ کردید.   آرزوی توفیق و سلامتی همه شما عزیزان و خواهران و برادران بزرگوارم را از خداوند متعال خواستارم البته از اینکه نتوانستم در جمع شما حضور یابم بسیار متاسفم.

امید است از حضور در انتخابات غفلت نکنید و فعال باشید. ضمن ارتباط خوب با سایر احزاب اصلاح‌طلب اما استقلال تشکیلاتی حزب را حفظ کنید. ارتباط با بزرگان استانها ائم از روحانیون و اساتید را رعایت کنید.

در رقابت‌های انتخاباتی حرمت و حریم دیگران را نگاه دارید. مراقب باشیم برای دنیای دیگران آخرت خودمان را ویران نکنیم. بر آرمانهای مردم، شهدا و امام قائل به وظیفه باشیم.

با مردم که بندگان و خلق خدایند راستی و درستی داشته باشیم.

امیدوارم مجلسی در راس امور قرار گیرد که تشکیلاتش به دست مردم باشد انشالله و ارباب و اصحاب قدرت دیگر نتوانند مجلس فرمایشی دیگری را به وجود بیاورند.

به امید مجلسی نیرومند و قوی و مستقل با حضور پرشور مردم.

در خاتمه نگرانی برای این حقیر نداشته باشید و دعا برای آخرت خوب کنید.