الیاس حضرتی قائم مقام حزب اعتماد ملی درباره طرح راه‌اندازی سامانه سرا(سامانه رای سنجی اصلاح‌طلبان) در شورای عالی سیاست‌گذاری این جریان سیاسی، گفت: حزب اعتماد ملی مخالف اجرای این سامانه به شکلی که ارائه شده است. وی  با بیان اینکه سامانه‌ای که تعبیه شده نارس و ناقص است، ادامه داد: به همین دلیل هم با […]

الیاس حضرتی قائم مقام حزب اعتماد ملی درباره طرح راه‌اندازی سامانه سرا(سامانه رای سنجی اصلاح‌طلبان) در شورای عالی سیاست‌گذاری این جریان سیاسی، گفت: حزب اعتماد ملی مخالف اجرای این سامانه به شکلی که ارائه شده است.

وی  با بیان اینکه سامانه‌ای که تعبیه شده نارس و ناقص است، ادامه داد: به همین دلیل هم با اجرای آن مخالف هستیم، امیدوارم شورای عالی سیاست‌گذاری در روندی که پیش گرفته تجدید نظر کند.

قائم مقام حزب اعتماد ملی تصریح کرد: امیدوارم روندی که گاها به شورای سیاست‌گذاری تحمیل می‌شود اصلاح شود که در غیر این صورت برخی اقدامات در این شورا باعث تشدید اختلافات در جریان اصلاحات خواهد شد.

نماینده تهران در مجلس در پاسخ به سئوالی درباره اینکه سخنگوی حزب اعتماد ملی اعلام کرده بود اگر روند فعلی در راه‌اندازی سرا اصلاح نشود این حزب از شورای عالی سیاست‌گذاری خارج خواهد شد، گفت: بنده هفته آینده مصاحبه مطبوعاتی با رسانه‌ها خواهم داشت و درباره این موضوع نیز توضیحاتی ارائه خواهم کرد.

تسنیم