حزب اعتماد ملی در پیامی، درگذشت استاد داوود فیرحی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی حزب اعتماد ملی، متن این پیام به شرح زیر است: انّا لله و انّا الیه راجعون بسیار غم انگیز است که در شرایط دشوار فکری، سیاسی ، دینی و اخلاقی کنونی کشور نهاد دانشگاه عالمی اندیشمند و پرتلاش و […]

حزب اعتماد ملی در پیامی، درگذشت استاد داوود فیرحی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی حزب اعتماد ملی، متن این پیام به شرح زیر است:

انّا لله و انّا الیه راجعون

بسیار غم انگیز است که در شرایط دشوار فکری، سیاسی ، دینی و اخلاقی کنونی کشور نهاد دانشگاه عالمی اندیشمند و پرتلاش و در حال شکفتن ، جامعه روشنفکری متفکری مساله شناس، نهاد روحانیت عضوی عالم و آگاه به زمان و پیشرو در پاسخگویی به مسایل فکری و محبوب جوانان، کنشگران سیاسی یک نیروی راهگشا در حوزه فعالیت سیاسی و در نهایت جامعه و نسل جوان ایرانی یک عالم درد آشنا و پرتلاش در بازکردن گره های فکری خود را از دست دادند که به آسانی و به این زودی جای آن پر نخواهد شد.

دکتر داوود فیرحی این توفیق را یافت که با به هم آمیختن عقل، علم، دین و اخلاق در ایام اندک عمر خویش، ثمر فراوان دهد و در دل آحاد جامعه به ویژه جوانان اعم از روحانی و دانشگاهی جایگاه رفیع به دست آورد.

حزب اعتماد ملی این ضایعه غم انگیز را به دانشگاهیان، روشنفکران، روحانیت، مردم قدرشناس ایران و خانواده معزز ایشان تسلیت می‌گوید.