تاریخ انتشار:۲۷ مهر ۱۳۹۴در ۷:۴۹ ق.ظ کد خبر:1240

هشدار وزیر نفت به خارجی‌ها

وزیر نفت با بیان اینکه تحریم؛ شرایطی داشت که تمام شد و در دوران پساتحریم، معاملات دولتی باید با شفافیت انجام شود، گفت: همه علاقه مندان خارجی مایل به سرمایه گذاری در ایران بدانند که اراده همه مسئولان نظام کار شفاف و سالم است. بیژن نامدار ...

وزیر نفت با بیان اینکه تحریم؛ شرایطی داشت که تمام شد و در دوران پساتحریم، معاملات دولتی باید با شفافیت انجام شود، گفت: همه علاقه مندان خارجی مایل به سرمایه گذاری در ایران بدانند که اراده همه مسئولان نظام کار شفاف و سالم است.

بیژن نامدار زنگنه امروز در همایش راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو افزود: ما از انگل های فاسدی که می خواهند همچنان خون مملکت را در این شرایط در شیشه کنند بیزار و متنفریم و در حال مبارزه بی امان با فساد هستیم.

او گفت: به سرمایه گذاران خارجی توصیه می کنم از افراد فاسد بپرهیزند.

وزیر نفت با بیان اینکه این افراد فاسد به شما می گویند که حرف های امروز بنده برای تبلیغات است، افزود: آنها به شما می گویند “تا شما حق حساب (درصد) ندهید کارتان راه نمی افتد” اما  همین جا اعلام می کنم دسترسی به خودم و مدیران نفتی را بسیار سهل تر می کنم تا اگر مشکلی دارید بتوانید به راحتی در میان بگذارید و از شما می خواهم به سمت افراد فاسد نروید.

زنگنه گفت: این افراد فاسد در دوران تحریم تخصص شان بیشتر شده و تعدادشان بسیار بالاتر رفته است.

وزیر نفت افزود: ما از شما می خواهیم که مستقیم با خود ما کار کنید زیرا کار فاسد باعث بی اعتباری شما می شود و گرفتاری کیفری پیدا خواهید کرد.

وی گفت: اگر مشکلی داشتید به من و مدیران عالی مراجعه کنید و عالی ترین مقامات ایران با تمام قدرت با فساد مبارزه می کنند که کار شفاف و سالم صورت گیرد.

كلمات كليدي:

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP