تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۴در ۸:۵۳ ق.ظ کد خبر:125

ربيعی دوكارته شد

اعتماد ملي: علي ربيعي امروز در صحن علني مجلس حاضر شد تا به سوال فاطمه آلیا در مورد علت عدم توجه به معلولان و اجرا نشدن قانون‌های مربوط به این طرح پاسخ دهد. او كه نتوانست نماينده اصولگرای تهران و رییس فراکسیون حمایت از حقوق ...

اعتماد ملي: علي ربيعي امروز در صحن علني مجلس حاضر شد تا به سوال فاطمه آلیا در مورد علت عدم توجه به معلولان و اجرا نشدن قانون‌های مربوط به این طرح پاسخ دهد. او كه نتوانست نماينده اصولگرای تهران و رییس فراکسیون حمایت از حقوق معلوان را قانع كند با ۹۴ رأی كارت زرد دوم خود را از بهارستاني ها دريافت كرد.

فاطمه آلیا پیش از سال ۹۲ نیز رییس فراکسیون حمایت از حقوق معلولان مجلس بود و در قبال اجرایی نشدن قانون استخدام ۳ درصدی معلولان در ادارات و سازمان‌ها، ترجیح می‌داد سکوت کند.

به گزارش اعتماد ملي، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهاردهمين وزير كابينه روحاني است كه از مجلس نهم كارت زرد مي‌گيرد. ربيعي همچنين آذرماه سال گذشته برای پاسخگویی به سوال مطرح‌شده توسط محمدرضا پورابراهیمی در مورد انتخاب و انتصاب مدیران صندوق‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، یعنی صندوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی،، به صحن مجلس رفت و بعد از آنکه توضیحاتش، نماینده سوال‌کننده را قانع نکرد، نمایندگان او را با کارت زرد بدرقه کردند.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP