تاریخ انتشار:۲۷ مهر ۱۳۹۴در ۱۰:۴۶ ق.ظ کد خبر:1267

آتش زدن پرچم آمریکا ممنوع شده است؟/ تکذیب تبلیغات اسلامی

اعتماد ملی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های این شورا در سراسر کشور آتش زدن پرچم آمریکا در مراسم ۱۳ آبان امسال را ممنوع اعلام کرده است. البته پس از انتشار این خبر، شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی این موضوع را تکدیب کرد. به گزارش ...

اعتماد ملی: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های این شورا در سراسر کشور آتش زدن پرچم آمریکا در مراسم ۱۳ آبان امسال را ممنوع اعلام کرده است. البته پس از انتشار این خبر، شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی این موضوع را تکدیب کرد.

به گزارش اعتماد ملی، در نامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، به شعارهای روال سال‌های گذشته تاکید شده، اما آتش کشیدن پرچم ملت آمریکا ممنوع اعلام شده است.

این موضوع را حجت‌الاسلام قاسم‌علی مجیدی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر، در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان اعلام کرد و ایسنای منطقه خراسان هم به انعکاس آن پرداخت. اما این خبر یک ساعت بعد از خروجی این خبرگزاری حذف شد.

 

اما پس از انتشار این خبر، روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای، خبر صدور بخشنامه به نمایندگی‌های این شورا در سراسر کشور مبنی بر اینکه امسال در مراسم ۱۳ آبان پرچم آمریکا به آتش کشیده نشود را تکذیب کرد. البته این شورا در متن تکذیبیه اشاره‌ای به آتش زدن پرچم آمریکا در روز ۱۳ آبان نکرد.

این اطلاعیه می‌افزاید: امسال در مراسم روز ۱۳ آبان حرکت ملت ایران یک حرکت ضداستکباری و همان گونه که رهبر انقلاب اعلام کردند و نگاه بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران بوده ملت ایران همچنان آمریکا را دشمن شماره یک خود می دانند.

شورای هماهنگی در اطلاعیه خود خاطرنشان کرده است: امروز آمریکا همان شیطان بزرگ است، بنابراین در روز ۱۳ آبان ملت ایران در تهران و ۷۷۰ شهر کشور علیه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در صحنه حضور خواهد یافت.


ارسال نظر

Go to TOP