تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۴در ۸:۲۵ ق.ظ کد خبر:1309

اجرای بسته سیاستی اقتصادی برای ماه‌های پایانی سال

سخنگوی دولت گفت: بسته سیاستی برای ماه‌های پایانی باقیمانده تا پایان سال برای خروج از رکود همراه با مهار تورم اجرا خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار دولت ایلنا٬ محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با بیان اینکه بودجه سال ۹۵ در مهلت قانونی ...

سخنگوی دولت گفت: بسته سیاستی برای ماه‌های پایانی باقیمانده تا پایان سال برای خروج از رکود همراه با مهار تورم اجرا خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار دولت ایلنا٬ محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با بیان اینکه بودجه سال ۹۵ در مهلت قانونی به روش بودجه‌ریزی بر مبنای عملکرد در حال تهیه و تنظیم است که دولت در مهلت قانونی آن را به مجلس تقدیم خواهد کرد.

اجرای بسته سیاستی اقتصادی برای ماه‌های پایانی سال

وی ادامه داد: برای ماه‌های پایانی باقیمانده تا پایان سال٬ دولت بسته سیاستی متناسبی را برای سرعت‌بخشی و خروج از رکود همراه با مهار تورم اجرا کرده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: در جلسه‌ای که با حضور همکاران آقایان طیب‌نیا و سیف انجام شد٬ چگونگی اهداف و روش‌های بسته سیاستی و مبنای نظری آن توضیح داده شد.

برنامه ششم از آغاز سال ۹۵ اجرایی می‌شود

نوبخت تصریح کرد: با توجه به اینکه برنامه ششم از آغاز سال ۹۵ اجرایی می‌شود، این برنامه مهم از سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب و در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، در سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حال تهیه و تنظیم است.

برای اجرای برجام احتیاط و مراقبت می‌کنیم

سخنگوی دولت در بخش دیگری از سخنان خود اعلام لغو یا دستور برای آغاز روند توقف تحریم‌ها از سوی رئیس جمهوری آمریکا و اتحادیه اروپا را در چارچوب برنامه زمان‌بندی شده اجرای برجام دانست و گفت: البته باید در این فضای بی‌اعتمادی، احتیاط، دقت و مراقبت از سوی مسئولان ذیربط در امر اجرای برجام صورت گیرد.


ارسال نظر

Go to TOP