تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۴در ۹:۰۴ ق.ظ کد خبر:131

تشكيل کارگروه ارتقای شرایط کیفی خودرو

اعتماد ملي: معاون وزیر صنعت با بیان اینکه ما سیاست‌های خودرو را به رنو اعلام کرده‌ایم، گفت: آنها نیز ابراز امیدواری کرده‌اند که در قالب سیاست‌های ما حرکت کنند ما امیدواریم بتوانیم در این چارچوب همکاری‌های داشته باشیم و سهم مناسبی در صادرات به کشورهای ...

اعتماد ملي: معاون وزیر صنعت با بیان اینکه ما سیاست‌های خودرو را به رنو اعلام کرده‌ایم، گفت: آنها نیز ابراز امیدواری کرده‌اند که در قالب سیاست‌های ما حرکت کنند ما امیدواریم بتوانیم در این چارچوب همکاری‌های داشته باشیم و سهم مناسبی در صادرات به کشورهای هدف بدست آوریم.
به گزارش ایلنا، محسن صالحی‌نیا در مراسم آغاز تولید انبوه خودروی ساندرو در پارس خودرو با بیان اینکه طی دو سال گذشته خودروسازان شرایط سختی را پشت سر گذاشتند، اظهار داشت: خوشبختانه در این شرایط تولید محصول ساندرو صورت گرفت.
وی با بیان اینکه کیفیت خودروها باید بهتر شود، افزود: موضوع کیفیت نامحدود است و در بخش استانداردها و قابلیت‌هایی که مشتریان در نظر می‌گیرند باید به این موضوع بیشتر توجه شود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه خودروی ساندرو تمامی استانداردهای شرکت رنو را طی کرده افزود: با وجود محدودیت‌هایی که وجود داشت این خودرو بر روی X90 طراحی شد و از ایمنی و راحتی خوبی برخوردار است.
وی افزود: امیدواریم حدود قیمتی آن نیز مناسب باشد.
وی ادامه داد: سیاست‌ها و برنامه توسعه صنعت خودرو با هماهنگی خودروسازان وقطعه‌سازان در دست اجراست و به سمت بین‌المللی شدن در حرکتیم تا با انتخاب خودروهای مناسب، ایمن و با کیفیت همکاری‌های آتی با شرکت‌های دیگر داشته باشیم.
معاون وزیر صنعت با بیان اینکه ما سیاست‌های خودرو را به رنو اعلام کرده‌ایم گفت: آنها نیز ابراز امیدواری کرده‌اند که در قالب سیاست‌های ما حرکت کنند ما امیدواریم بتوانیم در این چارچوب همکاری‌های داشته باشیم و سهم مناسبی در صادرات به کشورهای هدف بدست آوریم.
وی تصریح کرد: روز گذشته هیات فرانسوی در خصوص پروژه‌های مختلف صنایع غذایی، پتروشیمی و خودرو در حضور وزیر صنعت ایران اعلام کردند که علاقه‌مند به تو سعه فعالیت‌ها با جمهوری اسلامی ایران هستند و در شرایط بعد از تحریم سیاست‌شان گسترش فعالیت‌ها با اولویت احترام به مشتریان در ایران است.
وی ادامه داد: وزیر بازرگانی فرانسه از تعداد بالای تردد خودروهای فرانسوی در ایران شگفت‌زده شد و گفت: انتظار این حجم از حضور خودروهای فرانسوی در این کشور را نداشتیم.
صالحی نیا در خاتمه با اشاره به تشکیل کارگروه ارتقای شرایط کیفی در وزارت صنعت گفت: به دستور وزیر صنعت این کارگروه برای افزایش کیفیت و بهبود خدمات پس از فروش تشکیل شده تا بتوانیم شرایط مناسبی را برای مشتریان و مردم فراهم کنیم.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP