تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۴در ۱۱:۴۵ ق.ظ کد خبر:1376

منتجب‌نیا: حزب اعتماد ملی عارف را شایسته‌ترین فرد برای ریاست شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان می‌داند

اعتماد ملی: رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در یادداشتی در روزنامه اعتماد در خصوص شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نوشت: موضع حزب اعتماد ملي درباره نقش آقاي عارف در جبهه اصلاحات بسيار شفاف است. ما نه تنها از رياست عارف در شوراي عالي ...

اعتماد ملی: رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در یادداشتی در روزنامه اعتماد در خصوص شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نوشت: موضع حزب اعتماد ملي درباره نقش آقاي عارف در جبهه اصلاحات بسيار شفاف است. ما نه تنها از رياست عارف در شوراي عالي سياستگذاري حمايت مي‌كنيم كه براي رياست شوراي عالي ايشان را شايسته‌ترين فرد مي‌دانيم.

متن کامل این یادداشت به شرح زیر است:

تشكيل شوراي عالي سياستگذاري اصلاح‌طلبان به پيشنهاد شوراي هماهنگي بود و خوشبختانه مورد تاييد آقاي خاتمي هم قرار گرفت. در شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات دبيران كل ٢١ حزب اصلاح‌طلب حضور دارند كه از حزب اعتماد ملي نيز به دليل شرايط فعلي دبيركل محترم، من به عنوان قائم‌مقام دبيركل در جلسات شركت مي‌كنم. بنابراين حزب اعتماد ملي نيز جزو پيشنهاد‌دهندگان اين طرح بوده است. با توجه به مقدمه فوق، امروز حزب اعتماد ملي هم كاملا همسو با شوراي عالي سياستگذاري حركت مي‌كند تا انسجام و اتحاد هرچه بيشتر اصلاح‌طلبان حاصل شود.

البته ممكن است مكانيسم جديد نيز مطلق و صد درصد مطلوب نباشد اما براي ايجاد وحدت و پيشگيري از اختلاف نظر تشخيص جمعي اصلاح‌طلبان اين بود كه چنين شورايي تشكيل شود و امور انتخابات را با وحدت و انسجام بيشتري جلو ببرد. در گذشته تلقي ما اين بود كه مكانيسم شوراي راهبردي محل اختلاف نظر مي‌شود چرا كه به نوعي موازي‌كاري مي‌كرد اما در مكانيسم جديد و با حضور چهره‌هاي برجسته حزبي و غيرحزبي آن دغدغه و نگراني نيز برطرف شده است.

امروز شوراي عالي سياستگذاري اصلاح‌طلبان مي‌تواند جلوي هرگونه موازي‌كاري و مواضع اختلاف برانگيز را بگيرد و همه افكار و سليقه‌هاي مختلف درون جريان اصلاحات را به وحدت و انسجام دعوت كند. حزب اعتماد ملي نيز به سهم خود در زمينه حفظ انسجام و رفع اختلاف نظرها نقش بسيار موثري داشته است كه به اين نقش خود ادامه مي‌دهد تا اختلاف نظرها به كمترين ميزان ممكن برسد.

اعتماد ملي بسيار نگران اختلاف و تفرقه بود و با تلاش‌هايي كه انجام شد با همراهي همه اصلاح‌طلبان توانستيم به اين مهم دست يابيم كه همه حول يك محور و زير يك سقف جمع شويم. موضع حزب اعتماد ملي درباره نقش آقاي عارف در جبهه اصلاحات بسيار شفاف است. ما نه تنها از رياست عارف در شوراي عالي سياستگذاري حمايت مي‌كنيم كه براي رياست شوراي عالي ايشان را شايسته‌ترين فرد مي‌دانيم. از طرفي براي سرليستي تهران در انتخابات نيز معتقديم ايشان بايد سرليست اصلاح‌طلبان باشند. در نهايت هم براي رياست مجلس آتي آقاي عارف را شايسته و لايق مي‌دانيم.


ارسال نظر

Go to TOP