تاریخ انتشار:۲۸ مهر ۱۳۹۴در ۹:۰۴ ب.ظ کد خبر:1397

دومین جلسه ی دادگاه مجید آذرپی برگزار شد

دومین جلسه ی دادگاه مجید آذرپی عضو شاخه ی جوانان حزب اعتماد ملی استان تهران به ریاست قاضی مقیسه در دادگاه انقلاب تشکیل شد. به گزارش اعنماد ملی به نقل از اعتماد تهران مجید آذرپی فعال سیاسی و عضو حزب اعتماد ملی در پی انتشار یادداشت ...

دومین جلسه ی دادگاه مجید آذرپی عضو شاخه ی جوانان حزب اعتماد ملی استان تهران به ریاست قاضی مقیسه در دادگاه انقلاب تشکیل شد.

به گزارش اعنماد ملی به نقل از اعتماد تهران مجید آذرپی فعال سیاسی و عضو حزب اعتماد ملی در پی انتشار یادداشت و مقاله در شبکه های اجتماعی در سال های ۹۲ و ۹۳ چندین بار توسط مقامات قضایی احضار و مورد بازجویی قرار گرفت. در پی چندین بازجویی که از آذرپی شد وی در تاریخ ۲۶/۳/۹۴ توسط نیروهای قرارگاه ثارالله بازداشت و به زندان اوین انتقال پیدا کرد.

بنابراین گزارش پس از گذشت ۴ ماه از بازداشت این فعال سیاسی اصلاح طلب، هنوزحکمی درمورد وی صادر نشده است.

این در حالی است که حسن روحانی در وعده های انتخاباتی قول داده بود که فضای امنیتی کشور را به سمت فضای قانونی و مدنی متحول سازد در همین زمینه بسیاری از فعالان سیاسی این پرسش را مطرح می کنند که چرا پس از ۳۷ سال که از تاریخ انقلاب گذشته است فعالیت اعضای احزاب قانونی با تهدید و ارعاب مواجه شده است و شرایط به سمت خردورزی و قانونمداری و تثبیت نهاد های سیاسی فرجام نیافته است و متاسفانه هر روز شاهد هزینه دادن جوانان دلسوز نسبت به وضعیت کشورهستیم.


ارسال نظر

Go to TOP