تاریخ انتشار:۳۱ شهریور ۱۳۹۴در ۹:۳۱ ق.ظ کد خبر:145

امضا کنندگان نامه به روحانی تهدید شدند!

اعتماد ملي: تنها چند روز از انتشار نامه اصلاح طلبان به رئیس جمهور و تشکر پیشاپیش آنها بابت تغییر استاندار نگذشته که حواشی زیادی بر سر آن ایجاد شده است. اصولگرایان قزوین این نامه و تصمیم دولت مبنی بر تغییر استاندار را تاب نیاورده و ...

اعتماد ملي: تنها چند روز از انتشار نامه اصلاح طلبان به رئیس جمهور و تشکر پیشاپیش آنها بابت تغییر استاندار نگذشته که حواشی زیادی بر سر آن ایجاد شده است. اصولگرایان قزوین این نامه و تصمیم دولت مبنی بر تغییر استاندار را تاب نیاورده و دست به حاشیه سازی زده اند. آخرین این حاشیه سازی ها نیز تهدید تعدادی از امضا کنندگان نامه حامیان دولت به روحانی است. بر اساس اطلاعات بدست آمده، تعدادی از امضا کنندگان از سوی برخی که احتمال می رود از اصولگرایان داخل دولت باشند، مورد تهدید قرار گرفته اند.

در یک نمونه، شخصی با شماره همراه …۰۹۲۱ خود را معاون سیاسی و امنیتی استاندار معرفی کرده و یکی از امضا کنندگان را مورد تهدید قرار داده است.
ظاهرا امضا کنندگانی با تهدید روبرو شده اند که کارمند دولت هستند.

در نمونه ای دیگر، یکی از امضا کنندگان که کارمند یکی از ادارات دولتی ست، از سوی کسی که خود را ” ا-خ” معرفی کرده، مورد تهدید قرار گرفته است.
به نظر می رسد، ” ا – خ” یکی از اصولگرایان و مدیرمسوول روزنامه نزدیک به محافظه کاران قزوین است که در اداره کل یکی از دستگاه های دولتی کار می کند.

مسوولان دولتی که از نام آنها برای تهدید امضا کنندگان نامه به رئیس جمهور استفاده شده ، هنور موضعی نگرفته اند. هر چند که استفاده از نام معاون سیاسی استاندار برای تهدید شائبه هایی مبنی بر انجام این کار از سوی برخی نزدیکان دفتر معاون استاندار – که از اصولگرایان تندرو هستند- به وجود آورده است.

كلمات كليدي: ,

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP