تاریخ انتشار:۰۴ آبان ۱۳۹۴در ۶:۴۶ ق.ظ کد خبر:1585

بیانیه شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان قائم‌شهر در اعتراض به برکناری مدیرکل سیاسی استاندار

اعتماد ملی: شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان قائم‌شهر با صدور بیانیه‌ای نسبت به برکناری ناگهانی مدیرکل سیاسی استاندار مازندران ابراز نگرانی کرد و خواستار اطلاع‌رسانی شفاف در این زمینه شد. به گزارش اعتماد ملی، متن کامل بیانیه این شورا به شرح زیر است: «به نام آفریدگار حقیقت در فضای پر ...

اعتماد ملی: شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان قائم‌شهر با صدور بیانیه‌ای نسبت به برکناری ناگهانی مدیرکل سیاسی استاندار مازندران ابراز نگرانی کرد و خواستار اطلاع‌رسانی شفاف در این زمینه شد.

به گزارش اعتماد ملی، متن کامل بیانیه این شورا به شرح زیر است:

«به نام آفریدگار حقیقت
در فضای پر التهاب و پر تنش استان مازندران در سالهای کنونی که دشمنی ها و کینه توزی های مداوم جریانات مختلف فرصت حرکت پرشتاب و مستمر در جهت پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی را گرفته است باز تولید بحران امری ناصواب به نظر میرسد.

با انتشار خبر برکناری مدیر کل سیاسی استان مازندران که سابقه فرمانداری موفقی را در شهرستان قائمشهر در دولت اصلاحات داشت موجی از نگرانی در فضای استان به راه افتاد که برخی آن را مربوط به مساله استقبال از رییس‌جمهور و برخی مربوط به انتقادات وارده در خصوص انفعال این حوزه در ارتباط با گروه‌های سیاسی می‌دانند.

به هر نحو ممکن، به استناد دلایل فوق‌الذکر یا هر علت دیگری روابط عمومی استانداری با انتشار نامتعارف خبر برکناری مدیرکل سیاسی و عدم اشاره استانداری به علت و معرفی جایگزین شبهات فراوانی را به‌وجود آورده است.

شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان قائمشهر ضمن ابراز نگرانی از وقوع تحولات در استانداری به جد خواستار اطلاع‌رسانی شفاف در این زمینه و مهمتر از همه انتساب جایگزینی به مراتب آزاد اندیش در عرصه سیاسی استان به دلیل برداشتن محدودیتها برای ایجاد فضای شاداب سیاسی میباشد و اعلام میدارد این عزل و نصب‌ها اگر در جهت پیشبرد اهداف والای دولت جمهوری اسلامی،آزادی بیان و برنامه های دولت تدبیر و امید نباشد فاقد ارزشی درخور خواهد بود.
ومن الله توفیق
شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان قائمشهر»1 ديدگاه مطلب براي " بیانیه شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان قائم‌شهر در اعتراض به برکناری مدیرکل سیاسی استاندار " ارسال شده است.

  1. امیر می‌گه:

    با سلام، کلمات در گوشی تلفن همراه خیلی کوچک نمایش داده می شود، لطفا سایز کلمات و جملات را ویرایش کنید

ارسال نظر

Go to TOP