تاریخ انتشار:۰۸ آبان ۱۳۹۴در ۷:۵۱ ق.ظ کد خبر:1780

مرگ یک نفر درپی باران اسیدی اهواز

معاون بیمارستان گلستان اهواز گفت: در روز گذشته به دلیل آلودگی هوا در بیمارستان گلستان اهواز یک نفر فوت کرد. اسدالله چراغی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: در روز گذشته به دلیل گردوغبار و آلوده شدن هوا بسیاری از مردم اهواز دچار مشکلات تنفسی شده ...

معاون بیمارستان گلستان اهواز گفت: در روز گذشته به دلیل آلودگی هوا در بیمارستان گلستان اهواز یک نفر فوت کرد.

اسدالله چراغی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: در روز گذشته به دلیل گردوغبار و آلوده شدن هوا بسیاری از مردم اهواز دچار مشکلات تنفسی شده و راهی بیمارستان شدند.

وی افزود: از ۱۱۰ نفر مراجعه‌کننده به بیمارستان گلستان اهواز ۸‌نفر بستری شده و ۲‌نفر با هدف بازشدن مجاری تنفسی‌شان لوله‌گذاری شدند.

معاون بیمارستان گلستان اهواز با بیان اینکه در روز گذشته به دلیل آلودگی هوا در بیمارستان گلستان اهواز یک نفر فوت کرد، بیان کرد: خوشبختانه امروز تا به الان مراجعه کننده‌ای به‌دلیل آلودگی هوا نداشته‌ایم.

وی گفت: دانشگاه علوم پزشکی با داشتن تیمی متشکل از اساتید مجرب در حال پیگیری آمار دقیق مراجعه‌کنندگان به دلیل آلودگی و نیز دلیل آلودگی به وجود آمده، هستند.

چراغی درباره اینکه آیا دلیل احتمالی این مسئله ویروس است، عنوان کرد: برای پاسخ به این سوال نیاز به بررسی کارشناسی تیم دانشگاه علوم پزشکی است.

وی افزود: به‌هنگام پدیده گردوغبار و در زمان بارندگی‌ها بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در حالت آماده باش هستند که با استفاده از تجارب پیشین به امر درمان و ارائه خدمات می‌پردازند.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP