تاریخ انتشار:۱۰ آبان ۱۳۹۴در ۹:۰۲ ق.ظ کد خبر:1855

نمایندگان توضیحات سرافراز را قانع کننده ندانستند

عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: رئیس سازمان صدا و سیما در جلسه صبح امروز فراکسیون رهروان ولایت حاضر شد، توضیحات وی درباره حاشیه‌سازی‌ها و انعکاسِ صرفِ نظر مخالفان قانع‌کننده نبود. بهروز نعمتی در گفت‌وگو با آنا، درباره جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت با حمید سرافراز، رئیس ...

عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: رئیس سازمان صدا و سیما در جلسه صبح امروز فراکسیون رهروان ولایت حاضر شد، توضیحات وی درباره حاشیه‌سازی‌ها و انعکاسِ صرفِ نظر مخالفان قانع‌کننده نبود.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با آنا، درباره جلسه امروز فراکسیون رهروان ولایت با حمید سرافراز، رئیس سازمان صداوسیما، اظهار کرد: در این جلسه اعضای فراکسیون انتقادات خود را مطرح کردند و آقای سرافراز توضیحات خودشان را دادند که قانع‌کننده نبود.

وی افزود: به نظر بنده آقای سرافراز متنی را آماده کرده بود و با خود داشت و مدام از روی آن، مطالب را عنوان می‌کرد و می‌گفت که پس از بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه منتقدان و مخالفان مذاکرات هسته‌ای نیز نظراتشان را بگویند،‌ برای خودمان تکلیف دانستیم و اینگونه عمل کردیم. این پاسخ آقای سرافراز پاسخگوی انتقادات نمایندگان مبنی بر اینکه چرا فقط نظر یک جناح مخالف در صداوسیما پخش می‌شود، نبود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت تصریح کرد: در این جلسه درباره حاکم شدن یک جناح خاص نیز انتقاداتی مطرح شد و حتی گفته شد که چرا از معاون آقای جلیلی در صداوسیما استفاده شده است که رئیس سازمان صدا و سیما پاسخ قانع‌کننده‌ای در این زمینه نداشت. همچنین درباره پوشش سخنان آقای جلیلی نیز بحث شد و اینکه چرا نظر تیم مذاکره‌کننده فعلی به همان اندازه در صداوسیما پخش نشده است، که باز هم آقای سرافراز در این زمینه توضیحی نداشتند.

نعمتی ادامه داد: همچنین در این جلسه درباره پرداختن صداوسیما به نحوه تصویب طرح برجام نیز بحث شد، که مدام گفته می‌شود ظرف ۲۰ دقیقه این طرح تصویب شده است،‌ در صورتی‌که حدود ۲ ماه بر روی این طرح بحث شده است یا اینکه یک گزارش در این زمینه بارها و بارها پخش شده است که توضیحات اقای سرافراز در این بخش هم قانع‌کننده نبود.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP