تاریخ انتشار:۱۳ آبان ۱۳۹۴در ۹:۱۵ ب.ظ کد خبر:2014

حمله به مراسم حامیان دولت در لاهیجان+تصویر

اعتماد ملی: مراسم جوانان حامی دولت تدبیر و امید در لاهیجان که با سخنرانی فیاض زاهد استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب برگزار شد با حمله نیروهای فشار ناتمام ماند. به گزارش اعتماد ملی بعد از ظهر 13 آبان در شهرستان لاهیجان تشکلی با عنوان ...

اعتماد ملی: مراسم جوانان حامی دولت تدبیر و امید در لاهیجان که با سخنرانی فیاض زاهد استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب برگزار شد با حمله نیروهای فشار ناتمام ماند.

به گزارش اعتماد ملی بعد از ظهر ۱۳ آبان در شهرستان لاهیجان تشکلی با عنوان جوانان حامی تدبیر و امید گیلان مراسمی به همین مناسبت با سخنرانی فیاض زاهد برگزار کرد. بعد از دقایقی از شروع سخنرانی حدود صد نفر از  با داشتن پلاکارد ها و سر دادن شعار هایی  به این مراسم یورش برده و پس از خروج سخنران با حمله به ماشین های حامل سخنران و همراهان آن باعث ایجاد تصادف شدید روبه روی سالن برگزاری مراسم شدند.

سه نفر از جوانان فعال شهرستان در اثر تصادف به بیمارستان منتقل شدند. همچنین شرکت کنندگان دیگر حاضر در همایش مورد فحاشی و بعضا به صورت فیزیکی مورد حمله قرار گرفتند.

فیاض زاهد در اولین واکنش در این خصوص گفت: ارادتمند مردم لاهيجان هستم. همه شما را دوست دارم. بدانيد كه وقتي مرگ بر اسراييل گفتند دلم ميخواست فرياد بزنم من تنها كسي در اين جمع هستم كه زمان بمباران اسراييل در كمپ جنتای لبنان مجروح شدم و تا روز آخر جنگ در خط مقدم ايستادم.  تنها نگرانی من در حال حاضر مسدومین تصادف هستند. خدا به همه ما ايمان و آگاهي عنايت فرمايد كه امام حسين ( ع) را تنها جهل و تعصب عوام به مسلخ كربلا كشاند. ارادتمند شيرمردان و شيرزنان گيلاني هستم.

 

فیاض-زاهد31فیاض-زاهد1-747x498photo_2015-11-05_00-37-541 ديدگاه مطلب براي " حمله به مراسم حامیان دولت در لاهیجان+تصویر " ارسال شده است.

 1. atefeh می‌گه:

  یه عده زبون نفهم دهن گشاد ابلههه …که غیر از عربده کشیدن هیچی بلد نیستن. …
  واقعا متاسفمممم…..واسه این همه جهالت. ..
  شعبون بی مخ مرددد عمرشو داد به اینا….
  ارازل و اوباش یعنی همیناااا. ..چرا جمعشون نمیکنن! !!!
  هه. …البته چراش معلومه. ..!
  نیاز به توضیح نیست…

ارسال نظر

Go to TOP