تاریخ انتشار:۱۴ آبان ۱۳۹۴در ۱۰:۳۷ ق.ظ کد خبر:2022

مطهری: کلمه «نفوذ» مثل کلمه «فتنه» نشود

نماینده تهران گفت: نباید طوری شود که کلمه نفوذ هم مثل کلمه فتنه به صورت ابزاری برای به حاشیه راندن رقبای سیاسی و سرکوب منتقدان درآید. علي مطهري در گفت و گو با روزنامه بهار،  با بيان اينکه خطر نفوذ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از ابتدای ...

نماینده تهران گفت: نباید طوری شود که کلمه نفوذ هم مثل کلمه فتنه به صورت ابزاری برای به حاشیه راندن رقبای سیاسی و سرکوب منتقدان درآید.

علي مطهري در گفت و گو با روزنامه بهار،  با بيان اينکه خطر نفوذ سیاسی، اقتصادی و فرهنگی از ابتدای انقلاب وجود داشته و چیز تازه‌ای نیست، گفت: همان طور که از آغاز انقلاب اجازه نفوذ نداده‌ایم از این پس هم اجازه نخواهیم داد و این نیاز به عمل دارد نه شعار.

وي افزود: افرادی می‌خواهند کلمه نفوذ را مانند کلمه فتنه وسیله‌ای برای ایجاد خفقان کنند و کسانی را به این بهانه بازداشت و آزادی بیان را محدود کنند و البته مردم به آنها اجازه نخواهند داد.

به گفته وي، حیات سیاسی این افراد در گروی ایجاد محدودیتهاست و در فضای آزاد قادر به رقابت با رقبای خود نیستند، لذا صحبت از فتنة پس از برجام و فتنه چهارم به میان می‌آورند، در حالی که همه اینها خیالات شیطانی خود آنهاست و واقعیت ندارد.

روز گذشته نيز رئيس جمهور با بيان اينکه «نباید عده ای با کلمه “نفوذ” بازی کنند»، گفته بود: با سوء استفاده از این کلمات، گروهی را به حاشیه نرانیم.1 ديدگاه مطلب براي " مطهری: کلمه «نفوذ» مثل کلمه «فتنه» نشود " ارسال شده است.

  1. احسان فومنی می‌گه:

    واقعیت این است که سپاه غیر از تنگ کردن محدوده امنیت به تعاریف خودساخته و سیاسی خود منظور دیگری از باز ی کردن با مفهوم نفوذ و فتنه دارد و آن دفاع از حریم سرمایه هایی است که در طول سالیان گذشته غصب کرده است و نگران منافعی است که اگر قرار باشد کامل به حساب رانت خواران و امثال بابک زنجانی رسیدگی شود، از دست خواهند داد. همین الآن در پرونده زنجانی اسامی مافیای نفتی نظامی خذف شده است. مطمئناً آنها به این اقدامات بسنده نخواهند کرد.
    وظیفه جنبش سبز و اصلاحات این است که هشیاری خود را از دست ندهند، اسیر احساسات نشوند و گزک به دست این مافیای خطرناک ندهند.
    طبیعی هم هست که مبارزه هزینه دارد و چه بسا تعداد بیشتری از یاران جنبش زندانی یا حتی ترور شوند.

ارسال نظر

Go to TOP