تاریخ انتشار:۲۴ آبان ۱۳۹۴در ۱:۱۹ ب.ظ کد خبر:2201

درخواست قائم مقام حزب اعتماد ملی از مجید آذرپی برای پایان اعتصاب غذا

اعتماد ملی: قائم مقام حزب اعتماد ملی از مجید آذرپی درخواست کرد به اعتصاب غذایش پایان دهد. به گزارش اعتماد ملی رسول منتجب نیا در نامه ای خطاب به مجید آذرپی زندانی سیاسی عضو شاخه جوانان حزب اعتماد ملی از او درخواست کرد تا به اعتصاب غذای خود ...

اعتماد ملی: قائم مقام حزب اعتماد ملی از مجید آذرپی درخواست کرد به اعتصاب غذایش پایان دهد.

به گزارش اعتماد ملی رسول منتجب نیا در نامه ای خطاب به مجید آذرپی زندانی سیاسی عضو شاخه جوانان حزب اعتماد ملی از او درخواست کرد تا به اعتصاب غذای خود پایان دهد.

مجید آذرپی که در تاریخ ۲۶ خرداد سال ۹۴ توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به زندان اوین منتقل شد مدتی است به دلیل آنچه پرونده سازی علیه او عنوان شده دست به اعتصاب غذا زده است.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای مجید آذرپی
عضو شاخه جوانان حزب اعتماد ملی استان تهران

باسلام و آرزوی سلامتی شما
ایران اسلامی همواره فداکاری های مردان و زنان خود را که در راستای اعتلای اهداف متعالی مردم این سرزمین صورت گرفته است به یاد خواهند داشت و تا ابد ذره ذره خاک این مرز و بوم به حقانیت آنها شهادت خواهد داد, چرا که تاریخ همواره زنده است.
مجید عزیز صدای اعتصاب غذای کنونی تو به گوش آنانی که گوش شنوا داشته باشند، رسیده است و آنانی که نخواهند بشوند حتی با از خودگذشتگی تو و امثال تو نیز، صدای عدالت خواهی ات را نخواهند، شنید. حیات شما و امثال شما برای آن که همواره جامعه مان دیدبان های هوشیاری در جهت اصلاح کژی ها و کاستی ها داشته باشد، لازم است.چرا که به تاسی از سید و سالار شهیدان, حضرت اباعبدالله الحسین(ع) امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ی آحاد جامعه است.
آقای آذرپی جامعه ما به نسل تو نیاز دارد چرا که همین نسل است که آینده وطن و هویت ملی را رقم می زند.پس به نمایندگی از اعضای حزب اعتماد ملی درخواست می نماید، اعتصاب غذای خود را بشکنید چرا که، ایران و جوانان حزب اعتماد ملی به فداکارانی که حاضر می شوند از جان خود به خاطر اهداف والاتر بگذرند، نیاز دارد.

دوستدار شما
رسول منتجب نیا
قایم مقام حزب اعتماد ملی

 


ارسال نظر

Go to TOP