تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۳۹۴در ۸:۴۷ ق.ظ کد خبر:2255

زنجانی: می‌خواستم هواپیمایی هما را با قشم ایر ادغام کنم

دهمین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به فساد نفتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب از صبح امروز آغاز شد. به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا٬ دهمین جلسه رسیدگی به پرونده بابک زنجانی موسوم به فساد نفتی به ریاست قاضی صلواتی در شعبه ۱۵ دادگاه ...

دهمین جلسه رسیدگی به پرونده موسوم به فساد نفتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش اعتماد ملی به نقل از ایلنا٬ دهمین جلسه رسیدگی به پرونده بابک زنجانی موسوم به فساد نفتی به ریاست قاضی صلواتی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب با ورود متهم به دادگاه آغاز شد.

بابک زنجانی در قسمتی از دفاعیات خود با اشاره به اینکه پس از یک سال و نیم دوندگی برای گرفتن ۶۷ میلیارد تومانی که به بانک مسکن داده بودم، به من گفتند بیا و ملک بگیر٬ اظهار داشت: حالا بعد از مدتی دوباره می‌گویند ملک هم نمی‌دهیم. ایرادی ندارد پول خودم را reject کنند. ۴ میلیارد یورو تامین اجتماعی را هم به کسی انتقال ندهید، به حساب خودم reject کنید. از بانک مسکن هیچ ملکی نمی‌خواهم اما شما از لیست آن اموالی که به من معرفی کرده‌اید برخی را فروخته اید. این املاک را نمی‌توانید سند بزنید که اگر می‌توانستید در این سه سال سند می‌زدید. اگر بانک مسکن در موعد مقرر اقدام نکند٬ تامین اجتماعی با شکایت خود ۴ میلیارد یورو را وصول خواهد کرد. یک میلیارد sct bankers را هم باید پرداخت کنید.

وی گفت: می‌گویند حکم یک میلیارد یورویی علیه بانک مسکن نداری. بابک زنجانی در این لحظه با اشاره به وکیل مدافع خود گفت: آقای کوهپایه‌زاده حکم را به بانک مسکن ابلاغ کنید. ۱۵ روز از تاریخ حکم مانده است.

وی گفت: می گویند بابت دو دستگاه کامپیو‌تر ۱۶ میلیون گرفته‌ام. هر کاری ابزاری می‌خواهد اگر کامپیوترهای E ONE را نمی‌خواهید آن را پس بدهید ۱۶ میلیون تومانتان را بگیرید.

متهم پرونده فساد نفتی با بیان اینکه دنبال ضرر رساندن به بانک مسکن نیستم٬ اظهار داشت: بار‌ها اعلام کرده‌ام لازم نیست یک میلیارد یورو من را به کسی بدهید یا جایی بفرستید، فقط آن را reject کنید.

زنجانی در مورد مشکلات با بانک مسکن و تامین اجتماعی گفت: باید با مدیران بانک مسکن و تامین اجتماعی تفاهمنامه ۳ جانبه‌ای را امضا کنیم. ۴ بار به تامین اجتماعی نامه زدم بیایید ۴ میلیارد یورو را بدهید و چک‌هایتان را پس بگیرید. همین الان هم از تامین اجتماعی و بانک مسکن خواهش می‌کنم بیایند توافق کنیم.

زنجانی در قسمتی از حرف‌هایش گفت: می‌خواستم هواپیمایی جمهوری اسلامی را با قشم ایر ادغام کنم.


ارسال نظر

Go to TOP