تاریخ انتشار:۲۶ آبان ۱۳۹۴در ۱۰:۰۳ ق.ظ کد خبر:2265

خبرگزاری تسنیم: هادی حیدری برای اجرای حکم بازداشت شده است

صالح‌نیکبخت وکیل هادی حیدری از علت بازداشت موکل خود اظهار بی‌اطلاعی کرد. در همین حال تسنیم گزارش داده که هادی حیدری برای اجرای حکم خود بازداشت شده است. ...   صالح‌نیکبخت وکیل هادی حیدری از علت بازداشت موکل خود اظهار بی‌اطلاعی کرد. در همین حال تسنیم گزارش ...

صالح‌نیکبخت وکیل هادی حیدری از علت بازداشت موکل خود اظهار بی‌اطلاعی کرد. در همین حال تسنیم گزارش داده که هادی حیدری برای اجرای حکم خود بازداشت شده است. …

 

صالح‌نیکبخت وکیل هادی حیدری از علت بازداشت موکل خود اظهار بی‌اطلاعی کرد. در همین حال تسنیم گزارش داده که هادی حیدری برای اجرای حکم خود بازداشت شده است.

صالح‌نیک‌بخت وکیل هادی حیدری کاریکاتوریست روزنامه شهروند با تأیید بازداشت موکل خود اظهار داشت: بعد از بازداشت حیدری هیچ ارتباطی با وی نداشته‌ام و نمی‌دانم دلیل بازداشت وی چه بوده است. مسئولان قضایی باید درباره این بازداشت اظهارنظر کنند.

خبرگزاری تسنیم  با انتشار این گفت و گو اعلام کرده است که هادی حیدری برای اجرای محکومیت قبلی خود به زندان منتقل شده است.

به گزارش اعتماد ملی هادی حیدری، کارتونیست مطبوعاتی که پیش‌ازاین در پاییز سال ۸۹ بازداشت‌شده بود عصر روز دوشنبه ۲۵ آبان در محل کارش در روزنامه شهروند بازداشت شد.

هادی حیدری در روزنامه‌هایی چون جامعه، نشاط، عصر آزادگان، آفتاب امروز، یاس نو و هفته‌نامه عصرما همکاری کرد. او در سال‌های بعد به‌عنوان مدیر هنری و دبیر طرح و کاریکاتور روزنامه‌های مشارکت (۱۳۷۸)، نوروز، وقایع اتفاقیه، اقبال، اعتماد ملی، بهار و پول به فعالیت مطبوعاتی خود ادامه داد. حیدری در فاصلۀ سال‌های ۱۳۸۸ تا ۱۳۸۹ در مقام سردبیر مجلۀ کمیک استریپ «جدید» را مدیریت کرد و از سال ۱۳۸۹ به بعد به‌عنوان دبیر سرویس طرح و کاریکاتور روزنامه شرق مشغول به کار بود و اخیراً نیز در روزنامه شهروند مشغول به کار بوده است.

اخبار مرتبط


ارسال نظر

Go to TOP