تاریخ انتشار:۳۰ شهریور ۱۳۹۴در ۸:۲۸ ق.ظ کد خبر:23

انحلال کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات

اعتاد ملی:کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه اخیر این شورا منحل شد. گفته می شود که در جلسه یکشنبه شب شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب، به اتفاق آراء تصمیم به انحلال کمیته انتخابات این شورا گرفته شد. با توجه به حاشیه های ایجاد شده در ...

اعتاد ملی:کمیته انتخابات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در جلسه اخیر این شورا منحل شد.
گفته می شود که در جلسه یکشنبه شب شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب، به اتفاق آراء تصمیم به انحلال کمیته انتخابات این شورا گرفته شد.

با توجه به حاشیه های ایجاد شده در هفته های اخیر توسط رئیس و دبیر این کمیته و سفرهای انتخاباتی به استانهای مختلف که شائبه موازی کاری با شورای مشورتی اصلاحات را ایجاد کرده بود،برخی از احزاب مؤثر در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصمیم به ارائه طرحی مبنی بر انحلال کمیته انتخابات گرفتند که علی رغم مخالفت های آقایان محسن رهامی،هادی خامنه ای،منتجب نیا،کواکبیان و قلی زاده این طرح یکشنبه شب به تصویب رسید.

به گزارش روز نو،مقرر شده است گزارش این تصمیم جبهه اصلاحات طی دو روز آینده بصورت مکتوب به رییس دولت اصلاحات ارائه گردیده تا وی در مورد نحوه مشارکت دبیران کل و نمایندگان احزاب اصلاح طلب در فرایند تعیین لیست کاندیداهای انتخابات مجلس دهم تصمیم گیری نمایند.


ارسال نظر

Go to TOP